2733
2734
عنوان

بهتون نیاز دارم

123 بازدید | 3 پست

خانما یه مشکلی دارم که مدام ترسش تو دل و وجودمه و ارامشم رو گرفته تو رو خدا برام یه صلوات از ته دل بفرستید که گرفتار نشم شما نفستون حق و خدا اجابت میکنه.هرکی از ته دل فرستاد لایک کنه منم دعاش کنم ان شا الله سرانجام هممون خیر بشه

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

به نیت دوستانی که دعام کردن زیارت عاشورا و دعای توسل میخونم امشب . ممنونم که هستید همدلی و دعاتون ارومم میکنه

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرستادم

ممنون عزیزم امشب برا همه  اونایی که دعام کردن جبران میکنم ان شا الله خدا روی شما رو بگیره مام حاجت روا بشیم

2731