2733
2734
عنوان

شربت زینک بدم به پسر دوساله ام؟!

1015 بازدید | 18 پست

اصلا اصلا مو نداره 

خودم از دارو خونه بگیرم بهش بدم؟

یکی از خانوما اینجا گفته بودن خودشون قرص زینک رو استفاده میکنن نتیجه گرفته بودن

دلم یه تیکر واقعی میخاد   میخوام مامان یه دختر نازو خوشکل بشم 

نازی کچل خان😁

ببرش دکتر.الکی بهش قرص نده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پسر من چهل روزه هست خیلی هم مو داره ولی بازم دکتر بهش شربت نئوزینک داده فک نکنم ضرر کنه،ولی بهتره مقدارشو دکتر بگه

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
2738
پسر من چهل روزه هست خیلی هم مو داره ولی بازم دکتر بهش شربت نئوزینک داده فک نکنم ضرر کنه،ولی بهتره مق ...

یکبار داده بود روزی یک قاشق میدادم  ولی اشتهاش خیلی زیاد شده بود  و متاسفانه همش پی پی میکرد و عذر میخام مقعدشم قرمز قرمز شده بود  انداختمش دور 

الان واسه مو میخام ببینم شماها نتیجه یی گرفتید؟!

تا حالا بهش ندادین.  شربت زینک ایرانی میتونید بگیرید یک ماه الا دو ماه  بهش بدید.برا اشته ...

یکبار داده بود روزی یک قاشق میدادم  ولی اشتهاش خیلی زیاد شده بود  و متاسفانه همش پی پی میکرد و عذر میخام مقعدشم قرمز قرمز شده بود  انداختمش دور 

اره بهش بده،اشتها رو زیاد میکنه،موهاش هم رشد میکنه قدشم بلند میشه، فقط اینکه دکتر پسرم گفت زینک پلا ...

شربتشو بگیر 

نازی کچل خان😁 ببرش دکتر.الکی بهش قرص نده

دوکتور هیچی نگفت اون گفت عیبی نداره 

همه دور و وریام مودارن پسرم کچله یه حسی داره 

2706