2737
2734
یه دختر 22 ماهه دارم و ازدواج مون هم فامیلی بوده سنم 28 ساله و دوست داشتم تا5 سالگی دخترم بچه نیارم اما حالا با تاخیر های مکرر پریودم و توصیه های دکترم که میگه سن بالای مادر خطر اختلال ژنتیکی رو بالا می بره و ازدواج فامیلی هم مزید بر علت هست دارم دیوونه میشم با وجود این همه قسط و شاغل بودنم و خستگی که هنوز ازتنم درنیومده چی کار کنم؟اگه قرار باشه شش ماه هم مرخصی زایمان برم چطوری ماهی یک و نیم میلیون قسط بدیم؟تازه خودم دوست دارم بعدی پسر باشه! این همه مشکل و سوال رو چی کار کنم؟اگه نتونیم قسطامون رو بدیم چی کار کنیم؟خدایا !!!!!کمکم کن!
من اگه جای شما بودم اصلا به بچه دوم فکرم نمیکردم
با این همه قسط و شاغل بودن و......
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریسا جون برام مثال زد گفت خطر ابتلای جنین به سندرم دان در یک زن 20 ساله 1 در 2000 است و در یک زن 30 ساله 1 در 1000.منم خیلی سر دخترم استرس سلامتیشو داشتم بنابراین خیلی می ترسم.
2731
من که کلا با بچه دوم مخالفم البته شرایط شما هم مساعد نیست خصوصا اینکه اهل استرس و اضطراب هم هستی که برای بارداری خوب نیست
و البته فاصله بچه ها کم میشه که نه برای اونها خوبه نه برای سلامتی خودت
هرچیزی که توی زندگی میخوای بدست بیاری با خودت خلوت کن ببین به چه قیمتی قراره به دست بیاد اگه واقعا به این نتیجه رسیدی که می ارزه اونوقت اقدام کن
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
هرچی سنت بالاتر بره سخت تر میشه برات هرچی بیشتر صبر کنی هم همین طور هرچی سن اولی کمتر باشه راحت تره
بهترین فاصله 3تا4 ساله از نظر روانشناسی مرخصی زایمان که با حقوقه مگه نه؟
برای پسر دار شدنت هم برات یه ایمیل میزنم نمیدونم چند درصد درسته
من خودم پسر دارم و دختر میخوام منم سختمه چون تازه دانشجو شدم مامانم هم کارمند هستن شوهرم هم دانشجو هست....پسرم هم به شدت شر! ولی تا چند ماه دیگه اقدام میکنم..خودم هم نمیدونم چطوری!
2738
از نظر روانشناسی و هم نظر من که تک فرزند بودم تک فرزندی ظلمه به بچه
بزرگ کردن دو تا راحت تره
من واقعا هیچ خوبی در تک فرزندی ندیدم تمامش ضرره مخصوصا الان
درضمن دوتا دوستان من صبر کردن وقتی بچشون رفت مدرسه حسابی اذیت شدن سر دومی و اولی
من نمیگم همین الان ولی تا 5سالگی صبر کردن هم خوب نیست
من31 سالم بوده اولین بچمو آوردم الان 33سالمه اصلا به دومی فکرنمیکنم
درضمن بالای 35 وحدود 40سالگی رو سن بالا برای بارداری میگن عزیزم نه 30سال
پروردگارا! گناهانِ ما را به ریال و کارهای نیکمان را به دلار محاسبه بفرما :|
2706