2737
2734

من مرغمو توی این مواد 3 ساعته گزاشتم پیاز رنده و ی کم خورد کرده  ابلیمو ادویه مرغ فلفل نمک گلپر پودر سیر حالا میخام بزارم توماهی تابه اب بندازه خودش بپزه و سرخ بشه 2 ساعتی 

شمادرست کردین؟؟؟؟

حالا سوال من اینه ک موادشو بریزم دور؟؟؟یانه 

اگ میگید بریزم دور پیاز حلقه ای کنم دوباره ؟؟؟

تیکر یکسالگی گل پسرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اول آبپز کردم بعد گذاشتم داخل ماهیتابه رژیمی سرخش کردم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2731

سرخ ک فک نکنم بشه نهایت آبپز میشه دیگه.من خیلی خوشم نمیاد از این ماهیتابه فقط بادمجون باهاش سرخ میکنم همین.موادشم بریز دور فقط پیاز دوباره خورد کن براش

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚

کتف و بال رو ولی همینجوری گذاشتم . موادشو جدا کردم بعد گذاشتم داخل تابه با شعله کم . خیلی خوب میشه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه.