2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستورشو از یکی که کاربلده بپرس درست کن..ایشالا که خوب میشه.من عاشق مربا درست کردنم

البالو کیلوچندخریدی؟

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2728
قابلتو نداره گلم..🤣🤣

مرسی ولی شما ادرس لطف کن دزدیش بامن😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
نه اصلا..آلبالوهاش عالی بود..کیلویی ۱۲تومن گرفتم از تره بار قلهک

نوش جان  

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
عزیزم هسته هاشو دراوردی؟میتونی اولش یکم بیشتر شکر بریزی و آب بعد نصف شربتشو برداری بجای شربت البالو ...

آره درآوردم عزیزم.من با هسته هیچوقت درست نمیکنم.

دقیقا منم همین کارو کردم..سه تا شیشه نوشابه ای شربت گرفتم ازش😊👍

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!
2738
کیلو ۱۲تومن عزیزم

در چنین مواقعی شوهرم میگه برو از مغازه مربا بخر خب🙄

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
در چنین مواقعی شوهرم میگه برو از مغازه مربا بخر خب🙄

میدونی اصلا قرار نبود الان بگیرم..میخواستم قیمتش به۵-۸تومن که رسید بگیرم..رفته بودم تره بار میوه بخرم یهو آلبالوهارو دیدم وسوسه شدم..انقدر دوست دارم که نتونستم جلوی خودمو‌ بگیرم..

قبول دارم گرون درومد الان ولی بازم مربای خونگی خیلی مطمئن تره از مربای بازار

میدونی اصلا قرار نبود الان بگیرم..میخواستم قیمتش به۵-۸تومن که رسید بگیرم..رفته بودم تره بار میوه بخر ...

در چنین مواقعی من میگم هنر دست خود آدم یه چیز دیگس،حداقل میدونم تمیزه،مواد غیرمجاز و اینا هم نداره

کلا کارای اینجوری اگه بری آمادشو بخری کمتر درمیاد ولی با دست خودت درست کنی یه لذت دیگه داره😊

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
در چنین مواقعی من میگم هنر دست خود آدم یه چیز دیگس،حداقل میدونم تمیزه،مواد غیرمجاز و اینا هم نداره ...

آره منم نظرم همینه😊😊🙏