2733
2739
عنوان

سوراخ کردن گوش نوزاد

181 بازدید | 16 پست

چندماهگی گوش دختراتون رو سوراخ کردین ؟ تو بیمارستان که تازه دنیا اومده هم انجام میدن ؟؟درد نداره؟میشه بگید بهترین زمانش کی هست 😍😍😍😍😍

میشه دعا کنید برام " حاجت " بگیرم😭😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نکنیا . عفونت میکنه بیچاره میشی . بزار بزرگ شه .خودش دوست داشت میبره سوراخ میکنه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738

انقد اولش درگیری داری ناف زردی دل درد الکی برای خودت درد سر درست نکن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

کمتر از پنج شیش ماهگی ببر!

اونایی که میگن یک سال به بالا، بچه عاقله دیگه اون موقع چنگ میندازه تو گوشش و گوشوارشو میکشه! پس تا وقتی کوچیکه و گوشت و پوستش هم نازک تره حتما ببر

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
۷ماهگی عالی بود زیر ۶ماه عذابه واسه نوزاد

چطور یعنی عفونت میکنه زیر ۶ ماه یا دردش میاد؟؟؟ آخه  بعضیا میگن هرچی زودتر باشه بچه متوجه درد نمیشه بهتره 

دوماهگی،موقع سوراخ کردن گریهکرد بعدش خیلی خوب بود،دختر داداشم موقع به دنیا اومدن اینکارو براش کردن ت ...

دختر داداشت گوشش عفونت نکرد ؟؟؟ بعضیا میگن خیلی خوبه اونموقع بعضیا میگن عفونت میکنه گیج شدم

چطور یعنی عفونت میکنه زیر ۶ ماه یا دردش میاد؟؟؟ آخه  بعضیا میگن هرچی زودتر باشه بچه متوجه درد ن ...

نه بابا عفونت کجا بوده! درد هم چون گوشت و پوستش نازک تره کمتر اذیت میشه

الکل مرتب بزن عفونت نمیکنه

سه چهار ماهگی ببر

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞