2737
2734
عنوان

هلو74هستم ،امروزسقط کردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 62 پست
مداوم بود خونریزیت؟

هفته چهارده بدون درد خونریزی داشتم اتفاقی نیافتاد،ولی هفته شانزده ازدوروزقبل لکه داشتم بادرد پریودی خفیف،کم کم دردم بیشترشد و خونریزیم ب لخته تبدیل شد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هفته چهارده بدون درد خونریزی داشتم اتفاقی نیافتاد،ولی هفته شانزده ازدوروزقبل لکه داشتم بادرد پریودی ...

ایشالله بعدی سالم بیاد بغلت..خیلی ناراحت شدم..من هفته نوزدهمم..اینارو میشنوم بدجور ناراحت میشم

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
خب علت رو باید بگن آخه..چرا پاره شده..تو سونوهات چیزی نمگفتن که مثلا جفتت پایینه..دهانه رحمت باز شده ...

نه هیچی فقط گفتن هماتوم داری این اخری گفت ابعاد هماتوم بزرگ شده حتما برو پیش متخصص

2728
ایشالله بعدی سالم بیاد بغلت..خیلی ناراحت شدم..من هفته نوزدهمم..اینارو میشنوم بدجور ناراحت میشم

خداکمکت کنه عزیزم،بارداری اولم هیچ مشکلی نداشتم،ولی واسه این یکی پسرمکوچیکه بعضی وقتا بغلش میکردم استراحت هم نداشتم😔هماتومم داشتم،اگه استراحت بود این اتفاقا نمیافتاد

خداکمکت کنه عزیزم،بارداری اولم هیچ مشکلی نداشتم،ولی واسه این یکی پسرمکوچیکه بعضی وقتا بغلش میکردم اس ...

حتما خیری توش بوده..اینو تو ذهنت بپرورون آروم میشی..برا آرامشت صلوات میفرستم فوت میکنم سمتت

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
خیلی ناراحت شدم و متاسفم .  ولی الان دیگه باید خودتو تقویت کنی اینجور که متوجه شدم یه بچه دیگه ...

خیلی ضعیفم ،دیگه باید بخودم برسم،هیچی ازم نمونده،پاهام شده اندازه چوب کبریت

وای 16هفته،وابستگی میاره ای خدا تو هفته های بالا😔

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2740
حتما خیری توش بوده..اینو تو ذهنت بپرورون آروم میشی..برا آرامشت صلوات میفرستم فوت میکنم سمتت

ممنون عزیز دلم حتما همینطوره،ایشالله بسلامتی بارداریتو به پایان برسونی😘

ممنون عزیز دلم حتما همینطوره،ایشالله بسلامتی بارداریتو به پایان برسونی😘

ممنون عزیزم

وای 16هفته،وابستگی میاره ای خدا تو هفته های بالا😔

هنوزتکوناشوحس نکرده بودم ولی دیشب ک درد داشتم هربار یه جای شکمم گوله میشد،نیم ساعت قبل سقط هم رفتم سونو صدای قلبشو شنیدم😭😭😭

هنوزتکوناشوحس نکرده بودم ولی دیشب ک درد داشتم هربار یه جای شکمم گوله میشد،نیم ساعت قبل سقط هم رفتم س ...

😢😢😢😢😢😢😢

آبجی الان دلت شکسته میشه برام دعا کنی خیلی گرفتاری دارم نزدیک عروسیمه

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
هنوزتکوناشوحس نکرده بودم ولی دیشب ک درد داشتم هربار یه جای شکمم گوله میشد،نیم ساعت قبل سقط هم رفتم س ...

خیلی دردناکه خدا خودش دلتو آروم کنه😔خودتو تقویت کن تحت نظر باش تا انشاالله دوباره بارداری بشی اما اول دلیل سقطتو بفهمن بعد.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
😢😢😢😢😢😢😢 آبجی الان دلت شکسته میشه برام دعا کنی خیلی گرفتاری دارم نزدیک عروسیمه

خداگرفتاریتو حل کنه ایشالله بسلامتی و دل خوش بری سرخونه زندگیت عزیز دلم

2706