2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای خدا خودمم مشتاق دیدارشم.  منفی نیستم فقط یکم از بیحسی و اتاق عمل میترسم

اتفاقا بی حسی بهتره موقع بدنیا اومدن بچه را حس میکنی منم خودم بی حسی شدم خوب بود ان شاالله بسلامتی نی نی را بغل کنی

استرس نداره عزیزم، من دوبار سزارین شدم، یه تجربه که دارم اینه بعد عمل حتما هر چهارساعت شیافو استفاده کن دردات خیلی کم میشه برا شیرم ضرر نداره

من سر دومی تا هفت هشت روز یسره استفاده کردم، خودتون بخرید ببرید چون ممکنه بیمارستان منظم نده

ای خدا خودمم مشتاق دیدارشم.  منفی نیستم فقط یکم از بیحسی و اتاق عمل میترسم

اتفاقا کم استرس ترین قسمتش همون اتاق عمله انقدر اونجا همه ریلکس و خوش برخوردن که همه چیز یادت میره مخصوصا اگه بیمارستانت خصوصی باشه

برای منم دعا کن زودتر این هفته ها بگذره

2738
اتفاقا کم استرس ترین قسمتش همون اتاق عمله انقدر اونجا همه ریلکس و خوش برخوردن که همه چیز یادت میره م ...

بیمارستان دولتی هستم عزیزم اما دکترم خیلی آرومه

انشالا بگذره و ب سلامتی زایمان کنی

ان شاالله بسلامتی دنیاش بیاری واسه منم دعا کن بخاطر جفت پایین و خونریزی استراحت مطلقم ان شاالله ک من ...

ممنونم گلم.  

عزیزم استراحتتو ادامه بده . انشالا مشکلت حل میشه و راحت زایمان میکنی

منم استراحت مطلق بودم ، همه خیلی برام ناراحت بودن اما ب امید خدا حل شد

نه والا الان همه رو مث من از ی شب قبل بستری کردن

اخی .. اینجوری بهتره ک مراقب همه چیم هستن 🤗🤗🤗

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
انشالا تجربه ی منم خوب باشه

حتما هست! من از خدام بود اينجوري ترگر ورگل پاشم برم سز شم نه كه ٢٤ ساعت درد طبيعي بكشم و بعد برم سز واقعا! لذت ببر و فقط هيجان ديدار بچتو داشته باش همين

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2706