2737
2734

ی خانمی اینجا تاپیک گذاشته بود شب بامیه خیس کن صب ناشتا بخوری قند خیلی میاد پایین

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

من یادمه ماست و کدو قندم خیلی می‌آورد پایین منم سر پسرم قند بارداری گرفتم 

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
فردا میگیرم میخورم

کدو رنده کن داخل ماست بخور انشالله که میاره پایین واسه شماهم

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
ایشالله برا بچه خطرناکه ؟

قند بارداری باعث میشه بچه بیشتر از حد ممکن رشد کنه و خدایی نکرده خفه میشه واسع همین میگن باید کنترل بشه حتما 

2738
ی خانمی اینجا تاپیک گذاشته بود شب بامیه خیس کن صب ناشتا بخوری قند خیلی میاد پایین

یعنی بنظر شما کسی که با 14 واحد انسولین بعد از هر غذا قند خونش پایین نمیاد با آب بامیه پایین میاد؟؟؟!
تا حالا شما همچین موردی رو خودتون مشاهده کردید؟

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.
من یادمه ماست و کدو قندم خیلی می‌آورد پایین منم سر پسرم قند بارداری گرفتم 

یعنی ماست و کدو میتونه از انسولین هم قوی‌تر عمل کنه؟؟

خسته شدم باد از هر غذا ۱۴واحد انسولین میزنم اما انگار نمیزنم

شما باید بعد از یک هفته که جواب نگرفتید به پزشکتون مراجعه میکردید یا با یک فوق تخصص غدد هم مشورت کنید که یا دوز رو تغییر بدن یا تغذیه رو اصلاح کنن یا متفورمین رو بعنوان کمکی اضافه کنن، شما باید بخاطر سلامت جنین فقط با پزشک متخصص مشورت کنید نه اینکه دنبال همچین مشورت‌هایی داخل سایت باشید بله این روش ها هم میتونه قندخون رو پایین بیاره ولی نه برای شخصی با وضعیت شما که انسولین هم جوابگوی اون نبوده.خصوصا که شما باردار هستید و هر نوع تغییر در تغذیه باید زیر نظر پزشکتون انجام بشه و بهیچ عنوان خود درمانی نکنید. ولی حتی الامکان رژیم تغذیه رو به سمت کم کربوهیدرات جلو ببرید و از منابع طبیعی کروم هم بیشتر استفاده کنید و شبها هم بعد از شام حتما یک ساشه منیزیوم بیومگنلیت رو با یک لیوان آب مصرف کنید و مصرف ویتامین دی هم که بسیار مهمه و اگر روزانه مصرف بشه بصورت قطره بسیار مفیده همراه با نهار.

یعنی ماست و کدو میتونه از انسولین هم قوی‌تر عمل کنه؟؟

ببین یه نوع رژیم غذایی حساب میشه کنترلش میکنه