2737
2734

هفته ی اینده تولد 1سالگیه دخترمه خیلی دودلم ک تولد بگیرم یا کلیپ فضای سبز ازش بگیرم.اخه اگه بخام تولد بگیرم حداقل50نفر مهمان باید دعوت کنم و میترسمو دخترم اذیت شه و اینطوری ب خودمم خوش نگذره اینهمه تدارک ببینم.لطفا نظرتون یا تجربه تونو بگین اونایی ک تولد یکسالگی گرفتن اذیت نشدین؟

من امسال نمیگیرم..فقط خانواده هامون

.بگیری کمکی هم‌داشته باشی خوبه وگرنه که نه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلیپ بگیر .اونم یه جور تولده ولی موندگارتر

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2738
عزیزم تو جشن تولد یک سالگی باید کمک داشته باشی چون بچت یا خوابه یا میخواد بخوابه بهونه میگیره یا گشن ...

یعنی دقیقا گفتیاااا..انگار لمس کردم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خب پنجاه نفر دعوت نکن  خودمونی تر بگیر خونواده خودت و شوهرت

اگه اینطور بود خوب بود اما با خاله ودایی هام صمیمی هستیم اگه نگم ناراحت میشن اگه قرار باشه ک بگیرم مجبورم

به نظر من نگیر تولد بزرگ یه تولد کوچیک سه نفره برای خودتون بگیرین و ببرش فضای سبز چون اون الان درکی از تولد نداره واقعا ممکنه بترسه تو جمعیت یا اذیت شه بزار بزرگ تر شه بهش خوش بگذره تولد اصلش برای بچه اس وقتی وتوجش نباشه به چه درد میخوره

من اولش دودل بودم بگیرم نگیرم اخه اوضاع مالی یکم‌بهم ریخته بود ولی اخرش گرفتم ۴۵ تا مهمون داشنم خیلی سخت بود و خسته شدم ولی خوشحالم سال اولشو گرفتم که براش یادگاری میمونه ..

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2706