2737
2739
عنوان

خونه اتون چند متر🤗؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 163 پست
بچه ها ولی واقعا پول خوبه ولی خوشبختی نیست...بعضی وقتها یک زندگی کارمندی یاکارگری ترجیح داده میشه به ...

کی گفته پول خوشبختی نمیاره بله فقط خوشبختی نمیاره همه چی میاره و نبودش هم بد بختی و فلاکت

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودتو ناراحت نکن مهم اینه که خودتم میری تو اون خونه زندگی میکنی

نه ما نمیریم مایک دوطبقه داریم بنام شوهرم ..بالاش اینارواوردیم تاپنج طبقه اونا اماده بشه..مثلا بهش میگم من عاشق کابینت استیلم بهم میگه عکسشوبرام بفرس که تو ساختمون مامانش بزنه...

2728
2738

سلام دوستان اگه لباسهایی تو کمدتون دارید که دیگه نمیخواید یه سر به این اپلیکیشن بزنید

با این لینک توی كُمُدا ثبت‌نام کن و ١٠ هزار تومن اعتبار بگیر. كُمُدا یه شبكه اجتماعی دخترونه است كه توش می‌تونی خیلی راحت، كمد لباس ات رو جيرينگی به پول تبديل كنی، با ٥٠ تا ٧٠٪؜ تخفيف چيزميزای خاص بخری و به كمد همه دخترای ايرانی (و به زودی مريخی!) سرک بكشی! پاشو بيا.
https://komodaa.com/shop/invite/?184580

کی گفته پول خوشبختی نمیاره بله فقط خوشبختی نمیاره همه چی میاره و نبودش هم بد بختی و فلاکت

پول آسایش میاره اما آرامش نه.

پول هم خوبه حلال بسیاری از مشکلات امروزیه...اما همه چیز پول نیست...

عزیزم به من ده تومن میده بخدا راست میگم ..اصلا تو جیبش پول میزاره پنج تا کارت داره هرچی حق الوکاله م ...

فقط توخوردوخوراک کم نمیزاره همه چی میخره بهم میگه مگر نون شب نداری ..میگم خونه بابا م هم شام وناهاردارم...

2706