2737
2739
عنوان

کیا با دوستای شوهرشون راحتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با هم بگو بخند و شوخی بعضی وقتا زن اون شوهر منو میزنه منم شوهر اونو دستم میدیم

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥
2731
والا ما با برادر شوهرمونم راحت باشیم حرف در میارن چه برسه دوست شوهر..

من به برادر شوهرام نمیتونم سلام درست درمون بدم زناشون حساسن یعنی در این حد تو یه خونه هیشکی جواب سلام همدیگه رو نمیده چرا چون زنش حساسه

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥
2738

شوهر من یه رفیق داره از بچگی که با اون خانوادگی میریم میایم 

از وقتی مجرد بود تا الان که ۳ساله زن گرفته

بی نظیرن یعنی

محاله ۴تایی باهم باشیم و خوش نگذره

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
مث‌ شوهرمن،اصلا دوستاش فکر کنم منو‌ندیدن😁 منم‌خوشم‌ نمیاد چه برای زن چه برای مرد که روابط دوستیشون ...

اره والا اوناهم منو ندیدن. به نظر من این مدل رفت وامد اخرعاقبتی نداره

برا مامان شدنم دعا کنین😢👪

اره ما با دوستای شوهرم در ارتباطیم باهم راحتیم ولی

با یکیشون خیلی خیلی راحتیم 

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
من به برادر شوهرام نمیتونم سلام درست درمون بدم زناشون حساسن یعنی در این حد تو یه خونه هیشکی جواب سلا ...

اوه دیگه نه در اون حد،،، ما دست میدیم با هم   ولی سلام کردن که چیزی نیست ،عجب زنی داره هاااا

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       
اره ما با دوستای شوهرم در ارتباطیم باهم راحتیم ولی با یکیشون خیلی خیلی راحتیم 

دقیقا ما هم فقط با یکیشون راحتیم جلو اونا هرجوری باشم شوهرم چیزی نمیگه

2706