2726
عنوان

کیا با دوستای شوهرشون راحتن؟

1236 بازدید | 33 پست

ما با تعدادی رفت و امد داریم ولی با یکی بیشتر و صمیمی تر با اونا راحت ترم ولی بقیه زیاد نه شما چطورین باهاشون؟

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من مثل داداشمه ولی خانواده شوهرم حرف در اوردن 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

منم با چند تاشون راحتم هم خودشون هم زناشون،دوتاشون،زن یکیشون شوخی دستی هم داره باشوهرم😐یبار محکم زد رو شونه شوهرم بنده خدا بیخبر بودترسید😂ولی دیگه شوخی دستی رو اجازه نداد تکرار کنه ،شمالی هم هست دختره 

بی جنبه تشریف دارن

ننه ....! هرچی بدبختی کشیدیم گفتی "حکمت خداس "          ببین ننه.....          نیشونی این حکمت و بده برم در خونش           بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...😢                     خداجون خودت نگهدار پسرم و همسر عزیزم باش❤               درسته گاهی از دست شوهر جان عصبیم و تو تاپیکا راجبش بد میحرفم ولی خو دنیامه❤                        پسملی هم که بحثش جداس تاج سرمه👑👑

من همسرم دو تا دوست خیلی صمیمی داره، که در زمان مجردی هم میومدن خونه مون، و منم مثل یه مهمون معمولی پیششون مینشستم، و الانم که ازدواج کردن، باز هم مثل گذشته رفت و آمد داریم.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

چرا راحت باشم چه نسبتی بامن داره

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2706