2737
2734

ن اول باید زور بزنه🤣

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱موهات چقد درهمه ده ره ره 🐑➿️➿️➿️ پشم سرت چه نرمه ده ره ره 🥹  https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چرا حس میکنم جاری منی؟  چون اطلاعات منو دادی

عه توام بچت ۴ کیلوعه تو ۳۸ هفته من فکر کردم فقط بچه جاریم انقدر بزرگه آخه پسر خودم ۳ کیلو بود تو ۳۷ هفته

سلامتی چشاش که چشامو رو همه چشا بست

بستگی به بیمارستان داره دولتی میگه بمیری هم باید طبیعی باشه یکی از فامیلای ما بچش نزدیک ۵ بود ولی مجبور شد طبیعی بیاره 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2740

عزیزم اون طبیعی بزاد دیگه برای شوهرش اون زنه سابق نمیشه! 😁

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
عه توام بچت ۴ کیلوعه تو ۳۸ هفته من فکر کردم فقط بچه جاریم انقدر بزرگه آخه پسر خودم ۳ کیلو بود تو ۳۷ ...

پسر منم چهار کیلوعه 

من چون سرش بالاس سزارین میشم 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
بستگی به بیمارستان داره دولتی میگه بمیری هم باید طبیعی باشه یکی از فامیلای ما بچش نزدیک ۵ بود ولی مج ...

اوه بیچاره چطوری آخه خیلی پارگی ایجاد میشه

سلامتی چشاش که چشامو رو همه چشا بست
2706