2737
2739
عنوان

چقد اینستا ...

218 بازدید | 24 پست

مسسسخره اس...

منو شوهرم نداشتیم تا الان،یعنی وقتشو نداشتیم،من بخاطر بچم و درسم،شوهرمم بخاطر کار پرمشغله و درسش وقت این چیزارو نداشت،

چندوقتیه ک یکم سرمون خلوت شده بود،من نصب کردم،شوهرمم نصب کرد،ازون موقه هی گررر و گررپسرا میخوان منو فالوو کنن دخترا اونو😂

ماهم دوتامون میخواستیم پیجمون خصوصی باشه و فقط فامیلای نزدیک رو قبول کنیم،براهمین هی رد میکردیم

خندم میگیره چون ازون وقتی که نصب کردم یکی از دوستای صمیمی مجردیش ک ی جورایی فامیلشونم هست گیییییررررر داده بمن😂😂😂شوهرم هربار هی میبینه هی ردش میکنه نمیدونم این میدونه که من زن رفیقشم یا نه،آخه ب شوهرم درخواست نداده اصلا

دیشب شوهرم ردش کرد گفت این هزااار باره هی ردش میکنم اینو دوباره درخواست میده،نخواستیم اصلا دوتامون پاک میکنیم.مگهمن سیب زمینیم بشینم نگا کنم دوستام ب زنم درخواست دوستی و..بدن😂خلاصه خودش پاک کرد خواس مال منم پاک کنه گفتم نکن اینکارو ناراحت میشم بزارش بعهده خودم،درحالیکه رگاش زده بود بیرون گفت باشه،ولی خودت پاک کن

الانم دیدم بازم امروز رفیقش درخواست داده😂😂😂عییییخدا

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

منم نصب کردم بعدش پاک کردم مچیز چرتیه

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

و مسخره تر اینکه میری بقیه رو لایک می‌کنی تا بیان لایکت کنن کلا علافیه😁

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738

وا خب قبول کن مگه میخواد بخوردت؟ 😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خب پاکش کن. یا بلاکش کن

ن دوس دارم ببینه این چیزارو

از وقتی ازدواج کردیم هررردفه هی خاطراتی ک دخترا دنبالش بودن و...حتی الان ک متاهله رو تعریف میکنه،چند بار مچشو گرفتم ک ی کارایی کرده،الانم حقشه

فک نکنه خودش خییییلی خوبه

عزیزم درخواست دوستی نیست که چون شما اینستا نداشتین براتون مسخره میاد...اونا فقط میخان پیج شما رو داشته باشن خیلی از دوستای شوهرم پیج منو دارن والبته خیلی از خانوما پیج همسرمو ولی فقط لایک میکنن و کامنت شاید بزارن دیگه نمیان باهات وارد رابطه بشن...مگر ندیدبدیداشون شاید دایرکت بدن واسه اینجور چیزا که خب میتونید بلاک کنید

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
وا خب قبول کن مگه میخواد بخوردت؟ 😂😂

😂قبول نکردم انقد غیرتی شده

اومدیم قبول کردم اومد دایرکت گف سلام جیگرم😂اونوخ شوهرم سرشو میبره میبره واسه مادرش

و مسخره تر اینکه میری بقیه رو لایک می‌کنی تا بیان لایکت کنن کلا علافیه😁

یه بنده خدایی توی فامیلمون هر کیو میبینه میگه چرا منو لایک نمیکنی  

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
2706