2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا از وقتی طلا گرون شده عملا مهریه نمیدن.مخصوصا اگه خود طرف بگه ندارم.اگه مال و اموالی داشته باشه بری مهریه بخوای میتونی ازش بگیری وگرنه هیچی.اگرم بری بگی طلاق میخوام کلا هیچی به‌هیچی

2738
خب گلم وقتی فحش دادی اونم 4تامیزاره روش میگه دیگه. شما تزوواج دومتون بوده.تجربه رفتار بامرد روداشتی ...

نه عزیزم تجربه نداشتم/تازه تو این زندگی سه سالم تجربه بدست اوردم که دیگه دیره بعد این همه دل شکستن

میتونی شکایت کنی که ترکت کرده نفقه نمیده

ولی سعی کن با وساطت بزرگترا بشینین صحبت کنین مشکل رو حل کنید 

میدونی این دادگاه رفتتها حرمتها رو از بین میبره

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
به هرحال ای کاش دقت میکردی.بیشتر. هنوزم دیرنشده.ازشوهرت معذرت بخواه وقتی برگشت برو تاپیکای گلبوته.ر ...

اره گلم شوهرم سابقه قهر قبلا داشته چه تو عقد چه بعد ازدواج میرفته خونه خودشون. من از این اخلاقش متنفرم. تحقیق کردم اونایی که تو بچگی با قهر با خواسته هاشون می رسیدن این رفتارشونو تکرار میکنن . میخام یجوری بشه که دیگه تکرار نکنه. خیلی سخته بعد بچه دار شدن بخاد تکرار کنه .منو بچمو تنها بزاره بره . من پایه ای با این اخلاقش مشکل دارم اگه معذرت بخام والتماسش کنم دوباره دوماه دیگه این رفتارشو تکرار می کنه (البته این دیدگاه منه شایدم اشتباه باشه)

2706