2737
2739
عنوان

چرا به دختری که عقد کرده یا ازدواج کرده بازهم پیشنهاد ازدواج میدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 26 پست
اره امکانش هست  اینجا همه چیومیگن دروغه  اما خب امکانش هست نشناسن و یا خبر نداشته باشن و ...

نه میگفت از قصد میومدن که هواییش کنن و زندگیشو به هم بزنن.بعضی پسرها مریضن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه میگفت از قصد میومدن که هواییش کنن و زندگیشو به هم بزنن.بعضی پسرها مریضن .

وا این یکی یکم عجیبه ها اخه براچی این کارو بکنن مگه قول ازدواج داده بوده بهشون یا قبلا خاستگارش بودن؟

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2731
همه دخترا اینو میگن انگشت شمار پیدا میکنی دختری که عقد کرده این خالیو نبنده دوستم با در به دری شوهر ...

بعضی پسرها هم چشمشون دنبال زن مردمه باور کن میشینن پای زن مردم و دختره طلاق میگیره و باهاش ازدواج میکنن .

منم همينطور بودم استارتر يه بار ب يه خانومه گفتم حلقمو نديدي گفت فك كردم همينطوري انداختي كسي مزاحمت نشه خخخخ

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
وا این یکی یکم عجیبه ها اخه براچی این کارو بکنن مگه قول ازدواج داده بوده بهشون یا قبلا خاستگارش بودن ...

تا حالا چن بار دیدم که مخ دختره رو زدن و دختره طلاق گرفته و با اون ازدواج کرده

برای من اصلا پیش نیومده چون واقعا یه امر دور ازذهنه 

حلقه توو دست و اومدن خواستگار حلقه ای که نشونه ی همسر باشه نه این حلقه هایی که همینجوری میندازن ی سریا تابلوعه شوهر نداره

😢😢
2738
تا حالا چن بار دیدم که مخ دختره رو زدن و دختره طلاق گرفته و با اون ازدواج کرده

🤤🤤🤤خداروشکر من ندیدم این یکیو 

خدا نگذره ازشون چه کار افتضاحی 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

یه آقای هم منو از شوهرم خواستگاری کرد شوهرم تا دو روز باهام حرف نمی زد 😕😂😂😂

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣