2737
2739
عنوان

ایا الکی حساس شدم؟

230 بازدید | 33 پست

سلام دوستا 

من یه خاله دارم که دخترش هم سن منه و هر دو عقدیم و عقدمون از همچند روز فاصله داش

خاله من خیییلی به دامادش مینازه و پزشو میده 

پیششم خیلی چس کلاس میادو حفظ ظاهر میکنه 

حالا ایشون دیروز اومده بودن خونمون 

گفت شار ژ ندارم 

شوهر من دستگاه پز داره 

دلش میخواست من بگم اون برات میفرسته 

منم به روی خودم نیووردم 

چند بار تکرار کردو من نشنیده گرفتم 

بعد گفت زنگ بزتم دخترم برام شار ژ بفرسته  کارتم دستشع 

گوشیو دستس گرفت گف شما بفستسن چی؟ 

من چیزی نگفتمو خواهرم گفت من رمز دوم ندارم 

به من گفت شوهرتو چی؟ 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

بعد گفت بهم شوهرتو میتونه بفرسته 

من گفتم گوشیشو جواب نمیده 

حالا چرا گفتپ نه؟!

با خودم فککردم اگه مامان من بود اون حاضر میشد دامادش براش شار ژ بفرسته جواب قطعا نه هست 

از طرفیم پاپییز رفته بود مشهد دامادشم باهاش بود 

این زنگ زد به من که شوهرت  برام 500 تومن کارت به کارت کنه خب چرا به دامادش نگفت؟ 

این وسط شوهر منو چی فرض کرده که هی ازش انتظار دارع؟؟ 

خب چرا به داماد خودش نمیگه؟ 

مثلا اون بالاست و شوهر من پایین؟ 

کار خوبی کردم؟؟؟؟ 

یا نه حساس شدم الکی؟

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امصااشووو  دیوونه😂😂😂

خا بسته زدما😅😀

دوباره شروع کردم 

کارتون دراومده😂😂

2738
بعد گفت بهم شوهرتو میتونه بفرسته  من گفتم گوشیشو جواب نمیده  حالا چرا گفتپ نه؟! با خودم ...

آفرین خوب کاری کردی ،اون دامادی که پزش رو میده از اون بخواد خواسته هاشو چرا از تو میخواد شوهر تو کجا و اون کجا

گاهی دلت برای آدما نه ،برای خاطرات تنگ میشه ❤️‍🩹
کارت به جا بود بره از داماد خودش بگیره

منم همینو میگم.

بحث شار ژ نبود 

بحث این بود که شوهر منو اینجا انگاری فک کرده حمالشه 

هرکاری میتونه براش انجام بده 

اگه مامان من بود اون اجازه میداد این کارو بکنه دامادش؟ 

اصصلا 

میگه نههه زشته 

خب جرا پیس شوهر من زشت نیست؟ 

کار خوبی کردی تو هم کوچیکش کن که پز نده بهت

من اهل پز دادن نیستم 

من کارمند نیستمو شوهرم سغلش تقریبا ازاده ولی شوهر دختر اون کارمندا 

پز اونو میده 

خبر نداره شوهر من تکی دراندش دوبرابر حقدق دخترو شوهرشه 

نمیگم جون اهل پز دادن نیستم 

بذار مز بده

کمبوداشو جبران میکنه

2706