2733
2734
عنوان

چجورییی میشه جلوگیری کرد اخه؟؟؟!!!

251 بازدید | 5 پست

چجوری میشه از لکه بینی تو دوران بارداری جلوگیری کرد ک ی بارداری نرمال داشته باشیم؟؟؟

تودوران اقدام چی بخوریم اخه؟؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

شیاف پروژسترون بهتون میدن ماه های اول برای اینکه سقط نشه ...

الهیییی بگردم سقط داشتین؟

ببخشید😐😐😐🌷

انشالله خدا به زودی زووودد سالمشو بهت ببخشه عزیزم

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءا... ک نداری

اما اگرم داشتی مهم ترین درمان استراحت مطلق نداشتن نزدیکی و نداشتن استرسه

شیاف پروژسترون هم موثره

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2728
شیافو میدونم میخوام ی بارداری نرمال بدون لکه بینی،، برا پیشگیری از لکه بینی چکارکنیم؟؟؟

عزیزم نشاسته خیلی خوبه.کمی بریز تو اب حل کن بخور لک بینی رو در جا خوب میکنه خواهر من از هفته 6افتاد به لک دیدن اینو بنابر تجربه یکی از بچه ها اینجا بهم گفت خواهر سه روز خورد اصلا کامل قطع شد میگن جای جنین هم محکم میکنه 

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست