2733
2739
عنوان

هلپ می.اضافه وزن بارداری

190 بازدید | 29 پست

سلام دوستان

من هفته 33ام تا الان 16 کیلو وزنم زیاد شده امروز دکترم مجدد برام مشاور تغذیه نوشت 😞 این چند هفته چیا بخورم ک وزنم زیاد نره بالا ب جاش نی نیم وزن بگیره؟فشار و دیابت ندارم خدا رو شکر

✔️مامانایی که نی نی یا تو راهی دارند بشتابند. 🌸🌸🌸🌸🌸🌸

🔴 توجه

🔴 توجه

🔴 توجه

✅ زیباترین سیسمونی سال

✅ شیک ترین و لوکس ترین سیسمونی

✅تولید و عرضه کننده سرویس سیسمونی عمده و تکی

✅با بهترین کیفیت

✅با قیمت های باور نکردنی

✅ همه چی زیر قیمت بازار قیمت ها و کیفیت کار ما را مقایسه کنید. لینک کانال👇👇👇👇 sismooni_za@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فعلا بی خیال من بیست و دو کیلو اضاف کردم بعد بارداری دختر یک سال و نیمش نشده بیست و پنج کیلو کم کردم

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

من هفته ۱۸ هستم و تا حالا وزن زیاد نکردم

چون تا هفته ۱۳ همش کاهش وزن داشتم

اما خودم تپلی ام

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2738

خوشبحالتون من از اول ۷کیلو کم کردم تازه ب وزن خودم رسیدم ینی تا الان ک اول ۹هیچی اضافه نکردم خداکنه نی نیم با وزن خوب دنیا بیاد

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
برنج و نون رو کم کن.منم هفته های اخر افزایش وزنم زیاد شده بود دکترم فقط میگفت نون و برنج رو حذف کن

اینا رو خیلی وقته حذف کردم بیشتر میوه میخورم.امروز بهم گفت میوه هم زیاد نخور دیگه موندم چس بخورم.قیافم شبیه سبزی و میوه شده

خوشبحالتون من از اول ۷کیلو کم کردم تازه ب وزن خودم رسیدم ینی تا الان ک اول ۹هیچی اضافه نکردم خداکنه ...

بستنی و دلستر زیاد بخور تو وزن گیری بچه خ تاثیر داره

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
2706