2733
2734
عنوان

بیاین ی وقت نی نی امو مریض نکنم😩

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 23 پست
زردچوبه چی لیمو تازه واسه مزه اش بریزم بد میشه؟میشه لطفا بگین چ مقدار هویج سیب زمینی و جعفری بریزیم ...

اگه واسه یه وعدش میخوای کم بریز یه تیکه کوچیک اگه میخوای چند وعده بدی یهاز هرکدوم‌کوچکتریناشو بنداز میتونی تو سوپش جو گندم عدس و ماش بریزی کلا حبوبات و بجای روغن کره بزنی از کدو سبز هم استفاده کن که یبوست نشه 

خیلی ممنون عزیزم برنج و سیب زمینی یکیش رو بریزم اخه دخترم خیلی خیلی لاغر و ریز وزن گیریش خوب نیست تا ...

خواهش گلم ان شاءا... خوب بخوره اگر لاغره اشکال نداره هردوتاشو بریز

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱بند انگشت گوشت ۱ق غ برنج و ی تیکه سیب زمینی و هویج و سبزی خیلی کم😊مبارکش باشه شروع غذاخوردنش😍😘گو ...

باشه عزیزم خیلی ممنون یعنی فقط ی قاشق مربا خوری بدم بقیه اش بریزم دور؟؟؟

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
لیموترش زوده الان آبم بذار گوشت بپزه دیگه ۱لیوان بریز اگه نپخت یکم اب جوش اضافه کن

باشه عزیزم ممنون

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2731
خواهش گلم ان شاءا... خوب بخوره اگر لاغره اشکال نداره هردوتاشو بریز

باشه عزیزم مرغ و جدا بپزم یا با هم بعد میکس اش کنم

خانوما من واسه بجه اولم از چهار پنج ماهگی بهش غذا کمکی دادم حتی یادمه چهار ماهش بود اب نارنگی لیموشیرین انار بهش میدادم میخورد 😑ولی خدارو شکر حتی یه بارم مریض نشد حتی یادمه همین سوپ مرغو واسش چند بار بیشتر درس نکردم سوپی که واسه خودمون درس میکردم بیشتر دوس داشت فرنی سرلاکم اصلا نمیخورد فقط غذا سفره میخورد مثلا برنج کته با ماست و اب خورشتو اینا حالا واسه بچه دومم میترسم غیر شیر بهش هیچی نمیدم 😕

باشه عزیزم مرغ و جدا بپزم یا با هم بعد میکس اش کنم

نه عزیزم همه رو با هم بپز ک مزه ها ب خورد هم برن و خاصیتاهم همینطور یکساعتی بپزن رو شعله کم بعد ک آبش کم شد مرغ رو بردار اونا رو میکس کن بده بهش

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
باشه عزیزم خیلی ممنون یعنی فقط ی قاشق مربا خوری بدم بقیه اش بریزم دور؟؟؟

ن عزیزم میتونی فرداشم بدی ی روز ک خراب نمیشه میتونی خودتم بخوری فردا باز بذاری😉

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2738