2733
2739
عنوان

برادر همسرم...یک لحظه بیاین ممنونم

2054 بازدید | 105 پست

حدود یک دو هفته  پیش همسرم برادرش رو میبینه ک تو ماشین نشسته داره سیگار میکشه

( تو خانواده همسرم کسی سیگاری نیست)

همسرم اومد خونه خیلی عصبانی بود و کلی غر زد..بعد از اونم اصلا دیگه ندیدش..گفت باید رودر رو بهش بگم تلفنی فایده نداره

این برادر کوچیکه همسرمه و خیلیییییی براش عزیزه ..اصلا یک چیز عجیب البته دوتا بچه هم داره

حالا من میخام از فردا بریم خونشون تا سه چهار روز بمونم..شوهرم منو میبره میخاد ب داداششم بگه..

التماسش کردم نگو رفتنمو زهرمارش نکن ...میگه نه این پول سیگار حق زن و بچشه چرا دودش میکنه

اعصابم خورده ...همسرمم لج کرده

چکار کنم چی ب همسرم بگم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما دخالت نکن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

برا این تاپیک گزارش میزنید هرکی زد لایک کنه براش پنج تا صلوات میفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2853221/بیاین-چند-تا-عکس-بزارم-از-خودم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

عجب   

دیگه من اینجورم با همه خوبم ..

تازه خواهرای شوهرمم میان اونجا جمعمون جمع میشه تا 5 صبح میگیم میخندیم

صبح تا یک میخابیم  

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

هههه الان چند شب دیگه جاریت تاپیک میزنه اههههه جاریم چرا پس از خونمون نمیره 

پیچ اینستاگرامم برا دیدن لباس هام https://instagram.com/tenajon500 لوازم ارایشی به قیمت مناسب میخوای بهم درخواست بده تا اجناسی که میخوای با قیمت برات بفرستم ببینی 😍😍ایدی کانالم@niccei داخل تل برا لباس با قیمت خیلی مناسب ❤
2706