2737
2739
عنوان

رفتم پیش دعانویس گفت طلسمت کردن زودبیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 34019 بازدید | 148 پست

سلام 

منم این مشکل را داشتم رفتم پیش یه دعا نویس مشکل منو حل کرد واقعا کارش عالیه حرف نداره غیر از خودم چند را هم فرستادم جواب گرفتن اسمش سید هستش این هم شماره اش هستش بگید سید خانم داده شماره را ۰۹۱۴۸۵۰۸۳۰۳سید

من وکیلم متاسفانه بازار کلاشی از طریق دعا به شدت زیاد شده یکی بود کلیه فروخته بود ۵۰میلیون به دعانویس پول داده بودولی هیچ کاری براش نکرده بود و مشکلش هزار برابر شده بود از شما تمنا میکنم حتی یک ریال به کارت دعانوبس از طریق تلفنی و اینترنتی خوداری کنین که ۱۰۰در۱۰۰پولتون قابل بازگشت نیس تنها راهش فقط به دام نیفتادن این ادمهاکه اکه اکترا معتادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام استارتر عزیزم و دوستانی که   دنبال باطل کردن طلسم هستین من هم یبار سرکتاب باز کردن برام گ ...

سوره بقره رو حتما باید کامل هر روز بخونیم یعنی نمیشه مثلا امروز ۱۰۰ آیه اش و فردا ۱۰۰ آیه دیگه اش رو بخونیم؟

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است
2740

ممکنه همین الانم همون جنا اذیتت میکنن اینطوریی

من زیاد سر درنمیارم ولی خواهرم دوبار بچه دار شد چن روز بعد زایمان یهو خفه میشدن طفلیا میمردن .

سر سومی رفتن پیش دعا نویسه نمیدونم چی گفته بودن بهش. یسری دعا و اینا داد واسه 15 سال پیشه اون موقع فک کنم 300 400 دادن خلاصه سومی و چهارمی بسلامت دنیا اومدن و الان بزرگ شدنِ

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
خودت میگی عمومی هر وقت برات خصوصی فرستادم اعتراض کن عمومی یعنی همگانی پس برای بقیه هم هست نه صرفا شم ...

اتفاقا تو عمومی داری همرو تحریک میکنی.برو همون رمالا تورو نجات بده😂چیزی هم ازشون بدست اوردی؟ اون رمال ها کاری بلد بودن  زندگیه خودشونو درست میکردن

2706