2733
2734

دوستان من یک ساله دچاربیماری های مختلف میشم همش کسل و افسرده و بی حالم عصبی فکرهای ناجورمیادسراغم مث خودکشی اینا خلاصه رفتیم پیش یه سیدمومن کلا از این دعانویس هانبودکه قیافه شیطانی دارن چهره ش انگار نور داشت پیرمرده سرکتاب باز کردبرام و گف بدجوری طلسمت کردن و تاباطلش نکنی مشکلاتت حل نمیشه بعد یه چیزایی ازم گف همش موبه مووو درست از علائم و اخلاق و روحیاتم که یه مدتم اذیت شده بودم گفت من طلسم باطل نمیکنم ولی یه دوستی دارم که اینکارو انجام میده فقطم بخاطرثوابش.۱۰۰تومن پول زعفران میگیره وسلام.گف یه هفته طول میکشه باطل کردنش۵۰تومنشو دادیم گف هفته ی بعد بیاین۵۰تومنشم بدین منم یه دعای آرامش و رفع ترس و بی حوصلگی مینویسم برات تاهمیشه پیشت باشه ازاون طرف این قضیه رو به یه نفر که توخط عرفانه تعریف کردم از رو خیرخواهی گف نرو و دعا اینارونگیر اگرم گرفتی اصلاااا استفاده نکن ایناهمش دروغه و فلان با جن در ارتباطن یه مدت خوب میشی یه مدت دیگه اجنه اذیتت میکنن مشکلاتت بدترمیشن الان تو دوراهی خیلی بدی گیرکردم میشه راهنماییم کنین چیکارکنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای خدا کاش اصلا این چیزا نبود

طلسمی نبود که مجبور شیم باطلش کنیم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2738

دوستم متاسفاته حقیقته

در اثر دعای بد ازار اذیت اجنه بهت میرسه بنطرم  برو دعای رفع ترسشو بگیر طلسم نیستن دعای قرانین حالتم خوبرمیشه

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

طلسم چیه دختر؟؟؟پولتو به این جور آدما نده

من خانم خوشبخت هستم..الان در سال ۱۴۰۰.۵.۱۵ هستم..خدا را شکر میکنم که با کسی که دوست داشتم ازدواج کردم.خدارا شکر میکنم که خانواده همسرم مرا تا این حد دوست دارند..خدارو شکر میکنم که به من یه پسر خوشگل و سالم و باهوش داده است.......خدارا شکر که سال ۹۸ سال رسیدن به معشوقم شد...‌

من ابجی یه سری با زور دوستاش رفته بود فال قهوه و سرکتاب بعدش گفته بود ازدواج میکنی با کسی و به زودی خواهر کوچیکت مریضی سختی میگیره خودت 206البالویی میخری ولی همش دروغ بود ابجی من تصادف کرد و فوت شد شوهرهم نکرد و اصلا هم هرچی گفتن دروغ بوز

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2706