2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من تیبا دارم..به قیمتش میارزه و خیلی بهتر از پراید هست ولی یه مشکلی که داره و من از افراد دیگه ای که تیبا دارن هم پرسیدم مشکل جا نرفتن دنده اش هست...مخصوصا دنده عقب... اگر یکم پول بیشتر بذاری 206 صندوق دار بگیر عالییییییه....بابام قبلا داشت خیلی خوب بود..هم از لحاظ ایمنی و هم سوخت..
خوش به حال آنکه قلبش مال توست حال و روزش هر نفس، احوال توست خوش به حال آنکه چشمانش تویی آرزوهایش همه آمال توست آنکه دستش تا ابد در دست تو کوچ او از غصه ها با بال توست من خطاکارم خداوندا، ولی دیدگانم تا ابد دنبال توست . . .
مدل ماشینم هم 93 هست...البته من قبلا پراید نداشتم ولی چند بار پشت ماشین چند نفر از دوستان نشستم و دوست نداشتم....ولی در کل تیبا بد نیست...
خوش به حال آنکه قلبش مال توست حال و روزش هر نفس، احوال توست خوش به حال آنکه چشمانش تویی آرزوهایش همه آمال توست آنکه دستش تا ابد در دست تو کوچ او از غصه ها با بال توست من خطاکارم خداوندا، ولی دیدگانم تا ابد دنبال توست . . .