2737
2739
عنوان

دختراااا سوسیس بندری لطفااااا

176 بازدید | 20 پست

میشه رسپی ی بندری خوشمزه رو بگید

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

با نوشابه خنک و نون تازه بخور

ادویه های مورد علاقتم بزن

پیازشم نسوزه ربشم زیاد نباشه

بچه ها اسنپ فود از ساعت ۱۲ هرروز فودپارتی داره ۳۰ درصد زیرقیمت

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پیاز رو خلال کن سرخ کن

سوسیس رو بریز یکم سرخ شد تو یه لیوان رب و سس گوجه و ادویه و یکم آب جوش رو قاطی کن وسط تابه رو خالی کن بریز بزار سرخ بشه بعد با سوسیس پیاز قاطی کن

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

من این روش درست میکنم

سیب زمینی رو نگین خرد و سرخ میکنم بعد قارچ و فلفل دلمه و پیاز بعدم سوسیس همه ک سرخ شد قاطیشون میکنم کلی فلفل و کاری و بقیه ادویه ها رو میزنم و یکم رب بعد یه مقدار ربو ادویه رو با اب قاطی میکنم اضافه میکنم میزارم آبش کشیده بشه

خیلی هم خوشمزه میشه

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

من فلفل دلمه با سیبزمینی سرخ شده هم بهش اضافه میکنم

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......

پزار خلال کن بزار با روغن زیاد بپزه ک حالت چیپسی بگیره 

بعد درش بیار سوسیس ها رو سرخ کن 

بعد درشون بیار 

چندتا گوجه بزرگ خورد کن با پوست وقتی سرخ شد رب بزن بهش با فلفل و ادویه و....

بعد پیاز سوسیس اضاف کن 

راستی فلفل سیاه یادت نره 🙂🙂

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

پیاز. رب. قارچ. سوسیس. ذرت. ادویه. در آخر کلی پنیر پیتزا

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی

سوسیس و بادمجون و سیب زمینی و فلفل دلمه رو نقلی خورد کن سرخشون کن (اندازه ی سوسیس و سیب زمینی بیشتر از بقیه باشه بقیه رو هرچقد دوس داری )همه شونو قاطی کن هر چقد دوس داری فلفل قرمز و نمک اضافه کن بعد با قاشق یا هر چیزی ک راحتی یکم لهشون کن خوشمزه تر میشه

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️

من جنوبی ام اینطوری درس میکنیم شما رو نمیدونم

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️
پیاز. رب. قارچ. سوسیس. ذرت. ادویه. در آخر کلی پنیر پیتزا

زمان سرو هم خیارشورو کاهو و سیب زمینی خلالی

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2706