2737
2739
عنوان

پوشک عوض کردن و فرار بچه

1937 بازدید | 15 پست

دوستان پسر ۱۹ ماهه من موقعی ک میخام لباساشو عوض کنم یا پوشکشو تعویض کنم فرار میکنه گریه میکنه 

چکار کنم ؟ خیلی نازش میکنم باهاش بازی میکنم حواسشو پرت میکنم ک بیاد اوایل جواب میداد الان دیگه خیلی داره اذیتم میکنم تاجایی ک سرش داد میزنم بعد آاااااروم میشه و راحت اجازه میده کارمو بکنم البته تا الان دوبار فقط ازین تکنیک خیلی خیلی اشتباه استفاده کردم

پسرم منم اینجوری بود سرشو گرم میکرد یا براش برنامه کودک میذاشتم و سریع پوشکش میکردم

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم الان ۵ ماهشه از اولش که به دنیا اومد وقتی لباسشو عوض میکنم به قدر گریه میکنه که نفسش میره ولی پوشک کردنی اینطوری نیست اجازه میده .منم واقعا خسته شدم از این مدلش .

پرهام یعنی فرشته خوبی ها❤❤❤❤
2728

یه چیزی بده دستش تا با اون بازی میکنه زود پوشک کن.ولی در کل تحمل کن چار پنج ماه بعدم که میگیری از پوشک.ماما این تکنیک اشتباه شما رو دختر منم حسابی جواب میده😂یعنی تا داد نزنم گوش نمیده😐

دیگه بعدا داد کشیدن براش عادت میشه-جدیدا اینجوری شده یا از قبلم اینجوری بود؟

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹
2738
راه چاره ای نداره ینی ؟ چرا اینجورین؟ مشکلی ندارن الان بچه هاتون؟

نه گلم مشکلی ندارن.شما خودت حاضری یک ماه ممتد نوار بهداشتی مصرف کنی؟!

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
چجوری گرفتیش میشه توضیح بدی که چجوری این موضوع رو بهش فهموندی ک خبر بده.و چقدر طول کشید ؟ خونه فامی ...

اول که قید خونه رو زدم فرش اینارو چون برام مستقل بودنش مهمتر 😎بود با این حال زیادم کثیفی به بار نیومد 😘

دوم که میبردمش سرویس کلی بازی میکردیم با شوخی خنده شماره ۱ و ۲ رو انجام میداد😆 منم بابای میکردم باهاشون حرف میزدیم میگفتیم اینجا خونه کثیفی هاست و شیلنگ میدادم بهش که بشوره کلی خودمونو خیس میکردیم😉 در آخر جایزه میدادم بهش مث تل گلسر کش مو انگشتر اینا😍

البته من باردار بودم ناخواسته و باید بزرگه رو مستقل بار میاوردم تو اون مدت کوتاه و نمیشد هردورو پوشک کنم چون دیگه نمیشد فرق بین کوچیک و بزرگ بودن رو بهش آموزش بدم.الان دیگه کلا خودش میره میاد راحت من رو صدا میزنا بشورمش.شماره ۱ رو خودش میشوره میاد کلا.

2706