2733
2734
عنوان

اونایی که الان بیدارید

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 78 پست
اسطوخودوس دارم اما خیلی تلخهههه

زهره ماره خواهر😅😅😅 نمیدونم چطور باید خوردش. کسی اطلاع نداره؟؟؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من قبل خواب بر حسب عادت یه لیوان چایی میخورم بعد شام

میگن چای خوردن بعد از ساعت ۷ و ۸ شب خواب و مختل میکنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731
شوهرتو عادت بده ١شب شام نخوره!!!  جدي ميگم  ١شام ميخوره دست كم ٣بايد بخوابه

۳میخوابیم😖😖 سرویس شدیم. از معایب کاره ازاد.البته اکثرا بهش نون پنیر و غذای سبک میدم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

من دیروز از ۲تا 7 شب بیرون بودم با نامزدم رفتیم بیرون کنار دارو درختا بساط کردیم یه عالمه خوراکی ریختیم بخوریم همین ک شروع کردیم در یه باغ باز شد پیرمرده سرشو از لای در اورد بیرون یه نگاه بدی کرد به ما رف تو بعد چن دیقه دیدیم از کلانتری با لباس شخصی اومدن 😲😂

نامزدم رف حرف زد باهاشون کارتشو نشون داد گف نامزدمه منم همکارتونم بعد گف اون پیریه زنگ  زد؟ مرده گف اره 😑😑

خلاصه اومدم خونه خسته کوفته خوابیدم تا ۳شب 

3پاشدم شام خوردم تا الان بیدارم خوابم نبرده

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

با گل گاوزبون و بهارنارنج قاطی کن مثل گل گاو زبون درستش کن

یا مثل چای با بهار نارنج دم کن بخور

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من قبل خواب بر حسب عادت یه لیوان چایی میخورم بعد شام

اشتباه ميكني خب

چاي ك از خاب پيشگيري ميكنه برا شما ك بيخابي داري خوب نيست

تا ساعت حداكثر ٥ بخور

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2740
با گل گاوزبون و بهارنارنج قاطی کن مثل گل گاو زبون درستش کن یا مثل چای با بهار نارنج دم کن بخو ...

من کللل دمنوش هارو دارم. دمنوش خوره قهاریم. ولی اسطوخودوس زد تو پرم. خیلیییی تلخه. حتما امتحان میکنم ممنون گلم❤🧡💝

من کللل دمنوش هارو دارم. دمنوش خوره قهاریم. ولی اسطوخودوس زد تو پرم. خیلیییی تلخه. حتما امتحان میکنم ...

میگن بصورت بخورشم خوبه موثره این مدلیشم امتحان کن

من یه بار بار اول برا سردرد خوردم یه قلپ خوردم تا فیها خالدینم اومد بالا بسکه تلخ بود

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(
اشتباه ميكني خب چاي ك از خاب پيشگيري ميكنه برا شما ك بيخابي داري خوب نيست تا ساعت حداكثر ٥ بخور

اره از امروز دیگه نمیخورم شبا .گل گاوزبون هرشب بده بخورم؟

۳میخوابیم😖😖 سرویس شدیم. از معایب کاره ازاد.البته اکثرا بهش نون پنیر و غذای سبک میدم

اخ گفتی نه ساعت رفتنش معلومه نه اومدنش روانی شدم

2706