2737
2734
عنوان

فروش طلا بی اجازه شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 178 پست
و مهم پایان این ماجراست الان من روش مادرم رو میرم ک الان دوتا مغازه تو بازار ب اسمشه و خونه ب اسمشه ...

عزیز زندگی های قدیم رو با الان مقایسه نکن

البته  مرد باید خوب باشه که بشه بهش اعتماد کرد 

منم مادرم همینطوره 

ولی منی که خاستم مثل مادرم باشم لخت و پتی امدم خانه بابام

مردها عوض شدن عوضی شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه طلاهای من نیست همسرم چه کار داره من اینارو چه کار میکنم؟ 

شوهرت بهت بگه من خونه رو فروختم توچکار میکنی بهش چی میگی اونم میتونه بگم مال خودمه فروختمش  شما گله نمیکنی نکن بدون اجازه با ایشون

خدایا نظری شاید بشود فرجی
2731
اشتباه نکن ادم با فامیل سرمایه گذاری نمیکنه چون همیشه اخرش یه بحثی پیش میاد اختلافا زیاد میشه با غری ...

بابا برادرمه، کل فامیل تو این چند سال شریکش بودن همه هم راضی ، داداشم شده از حق خودش میزنه سود بقیه رو میده، دیگه من که بیشتر جهازمو اون خرید بهش اعتماد نکنم؟

حقیقتش من خیلی مغرورم تا الان که ۲ ساله رفتیم زیر یه سقف تا حالا نشده به همسرم بگم پول بده، خودم از ...

اجازه نه مشورت کن باهاش درمیون بزار ...عزیزم تو زندگی مشترک باید غرور و اینا رو بزاری کنار برای همه مغرور باش غیرازشوهرت ببین چقد زندگیت شیرین تر میشه...من نمیگم برو ازش اجازه بگیر برو بهش بگو بنظرت همچین کاری کنم اگ گفت نه بگو دلایل نه گفتنت چیه و شماهم دلایل انجام این کار رو بهش بگو بلاخره یکیتون یکی دیگ رو قانع میکنه....

اولا اینکه زندگی مشترکه و خوب نیس چیزی رو پنهون کنید از شوهرتون حالا اگه برعکسش باشه آیا خودتون ناراحت نمیشید؟ بعدشم زمینه بی اعتمادی رو فراهم میکنی با دستای خودت و شوهرتو بدبین وبی اعتماد میکنی , درسته طلاها برای شماست ولی زندگی بنظرم مهمتر از حس مالکیت رو طلاهاست ! بعدشم به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان با هیچ کس شریک نشو ! من از شراکت با برادر ضربه ی بزرگی خوردم ! و چون برادر هستش این امکانم نیست که فردا بری شکایت کنی پولتو بگیری حالا اگه غریبه بلشه آدم دستش بازتره , از خیلی آدما شنیدم که ضربه ی بزرگی از شراکت با فامیل خوردن 

2738
من برای سرمایه گذاری حداقل ۷۰۰ میخوام، طلاهای خودم اینقدر نمیشه

من ۲۸گرم طلا از خونه پدرم اوردم و ۱۴۰گرم همسرم گرفته.حالا درسته بگم طلاهام برامنه.همشون.خب عزیزم بگو طلاهایی ک شوهرم خریده رو میخوام بفروشم دیگه.بعدشم اگه شوهرت برات کلا طلا نمیخرید میشه بدونم چیکار میکردی؟؟؟

حرف پدرت درسته اینجا ایرانه و دین ما اسلام.تو قران اومده ک مرد ده تا صیغه و زن داشته باشه حلالشه و ز ...

چه چهره ي بدي از اسلام رو نشون ميدي؟

تو همين قران سوره فكر ميكنم نسا خود خدا فرموده قلب جايگاه يك نفره و نميشه همزمان چندين نفر رو دوست داشت و به تك همسري توصيه كرده

ببخشيد با اصل ماجرا كاري نداشتم فقط خواستم اين نكته رو بگم

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
عزیزم باهاش مشورت کن اینطوری اگه بفروشی و یوقت بفهمه خودت بعد اونم همینطوری پنهان کاری کنه خودت دلگی ...

اتفاقا  میخواست با برادرم شریک بشه، برادرم دست به سرش کرد چون شدیدا عجوله و نمیتونه برای سود صبر کنه، و اگه شوهرم شریک بشه معلوم نیست از من راجع به کار چقدر سوال بپرسه، الانش که کار نیمه کارس مرتب میپرسه داداشت چی کار کرد، خب همچین ادم عجولی باید پولشو تو کارای زود بازده سرمایه گذاری کنه نه ساختمان سازی که بعد دو سال اونم شاید سود نده بزاره

2706