2733
2734
عنوان

دندون درد در بارداری😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 39 پست
من اوایل بارداری چن تادندون درست کردم بی حسی کمی زد وگفت مشکلی برای جنین پیش نمیاد اگردرستشون نمیکرد ...

یعنی الان که تو سه هفته هستم واسم عصب کشی میکنه؟

آخه ی عزیزم😓ان شاءالله هرچه سریعتر خوب بشی

😥انشاءالله توهم زودخوب شی عزیز دلم😘😚برای دندونتم میتونی بری دندون پزشکی و بگی برات ژل بی حسی بزنه اقلا تا دوهفته ای دردتو اروم میکنه

مسواک هم بی تاثیر نیست 

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای وای کاش قبل بارداری چکاپ میرفتی واسه دندون خیلی دندون درد بده اخه

من ناخواسته باردار شدم😥😔واسه همین نتونستم قبلش به خودم برسم...کل ماه رمضان رو هم روزه بودم و خبر نداشتم روز عید حالم بد شد و حالت تهوع شدید داشتم آزمایش دادم مثبت شد

دندونم سوراخ شده...توی سوراخ دندونم بزارم؟ درد نداره؟

نه.نذار تو سوراخ..فقط بزن ب دندونت..نه هیچ دردی نداره.اما دردتو کلا میندازه..سنجاق رو بذار کاملا داغ بشه.حالت سرخی

2738
ان شاءالله درد دندونت اروم بشه  ولی چجوری ۳ هفته بارداری؟وقتی کسی میفهمه بارده ۴ هفتشه تو توی ...

شایدم ۴هفته باشه چون هنوز سونو نرفتم

من ناخواسته باردار شدم دیدم از وقت پریودیم گذشته بی بی چک گذاشتم دیدم مثبت شد بعد رفتم ماما واسم آزمایش نوشت آزمایش دادم گفتن مثبته..فردا میرم سونو ببینم چند وقته 

قشنگ می فهممت. البته دندون دردشو پارسال ماه رمضان کشیدم. 

خیلییی بده سه ماه اول که همش حالت تهوع بود رفتم تو چهار خوب بودم یهو باز تهوع بیشووور اومد و استفراغو سوزش معده و اسهاللل😂😓😭😥نمیدونم از شرایط خودم خندم میگیره

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

بخشی از روش درمان به انجام یک سری رادیوگرافی برای ارزیابی ساختار داخلی دندان نیاز دارد. رادیوگرافی می تواند از محل عفونت و میزان آن اطلاعات دقیق به دندانپزشک بدهد. این بخشی از درمان است که نباید جا بیوفتد. اغلب زنان تصور می کنند که رادیوگرافی برای جنین آنها خوب نیست. اما در اغلب موارد این هراس ها بی مورد است. اول از همه اشعه ایکس روی دندان متمرکز است نه شکم. دوم این که برای اطمینان خاطر زنان باردار به آنها یک جلیقه مخصوص ضد اشعه داده می شود. در واقع، این جلیقه برای مسدود کردن درصد بالایی از اشعه ایکس کافی است.

نگرانی دیگر در ارتباط با عصب کشی در بارداری مربوط به مواد بی حسی مورد استفاده در جراحی است.

کلاس اول مواد شیمیایی مورد استفاده در دندانپزشکی، بی حس کننده موضعی است. زنان باردار می ترسند که ماده بیهوشی به فرزند آنها آسیب بزند. در حقیقت اکثر این مواد صرفا موضعی هستند. اما دندانپزشک می تواند به هزینه درد بیشتر در طول پروسه درمان، مقدار دوز ماده بی حسی را از این مقدار هم کمتر کند. ماده بی حسی نباید به کودک شما آسیبی بزند.

مایع شستشو برای عمل جراحی معمولا حاوی درصد کمی از سدیم هیدروکلراید یا سفید کننده است. حتی اگر مقادیر کمی از آن را فرو ببرید، ۹۵٪ از آن محلول فقط آب است. بنابراین این مقدار هیدروکلراید سدیم بلعیده شده به هیچ وجه برای شما یا جنین خطرناک نیست.

آخرین ماده شیمیایی مورد استفاده در این روش مواد پر کننده است. اکثر آنها بوی های عجیب و غریبی دارند. همچنین می توانند مزه بدی هم داشته باشند. با این حال، این مواد صرفا رزین هایی هستند که با لیزر درمان می شوند. این مواد به جنین آسیبی نمی زنند.

2706