2733
2739
عنوان

بیداری و فکر درگیری و نگرانی😔

1752 بازدید | 14 پست

من امروز نوبت دکتر دارم و باید ازمایشات را نشون بدم ببینم بیماریم از پایین بودن زیاد سطح کورتیزولم هست ایا یا نه نگرانم میگم مشکلم معلوم بشه و داروهامو بدن 😔

موندم پایین بودن زیاد سطح هورمون کورتیزول یعنی اینقدر بده 

علایم پایین اومدن سطح کورتیزول چیه 

من برای ازمایش یه امپول کورتون زدم روز شنبه دو هفته پیش علایمم کمتر شد بعد خودم رفتم سر خورد بتامتازون گرفتم و زدم علایمو کمتر و کمتر داره میکنه تا حالا سه تا بتامتازون زدم 

ایا پایین اومدن سطح هورمون کورتیزول باعث بیماری میشه و علایمش چیه 

از دختر خالم که حلال احمر هست پرسیدم گفت حالت تهوع و استفراغ وافسردگی و ضعف، و افت فشار و... 

بعد یه سوال که ذهنمو درگیر کرده اینه ایا میشه تو دوماه متفاوت سطح هورمون کورتیزولم اینقدر بیاد پایین فروردین ۱۷ بودم البته دارو اعصاب میخوردم الان شونزده صدم درصد شدم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره لاغرم یه باره خیلی لاغر شدم و چند سال هست پشت سر  هم غم و اندوه دیدم

يكي از فاميلاي شوهرم مثل خرس ميخورد( بلانسبت) و چاقم نميشد

بعد رفته بود دكتر گفته برد دكتر بهش كه هورمون كورتيزون خونش خييلي پايينه

همه غم و أندوه و... و لاغريت به خاطر همين هورمونه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731
يكي از فاميلاي شوهرم مثل خرس ميخورد( بلانسبت) و چاقم نميشد بعد رفته بود دكتر گفته برد دكتر بهش كه ه ...

اهان عزیزم من هورمون کورتیزول فروردین بدش نبود نه کم بود الان که رفتم دوباره ازمایش دادم ولی انگار حساسش کردند نمیدونم والا اخه یه امپول زدند بهم خیلی اومد پایین نمیدونم امپول بتامتازون و کورتون میاره بالا یا میاره پایین اخه من امپول کورتون و بتامتازون را میزنم علایم بیماریم  کم میشه ولی بازم موندم حالا امروز دکتر میرم دعا کن مشکلم معلوم بشه 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
اهان عزیزم من هورمون کورتیزول فروردین بدش نبود نه کم بود الان که رفتم دوباره ازمایش دادم ولی انگار ح ...

بهت دارو نداد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بهت دارو نداد

عزیزم امروز میخوام برم پیشش من دو سری تو ماه متفاوت ازمایش دادم سری اول خوب بود سری دوم خیلی خیلی پایینه و موندم چرا اینقدر تغییر تو ازمایش و سوالی هم دارم ایا امپول های کورتیزول سطح را میاره بالا یا پایین 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2738
مگ صبح ازمایش نداری؟ باید میخوابیدیا دختر ازمایشت کادب میشه😬بزنمت؟

عزیز دلم دو هفته پیش دادم امروز میخوام ببرم نشون دکترم بدم تو دوماه ازمایشاتم خیلی تغییر کرده سری اول هورمون کورتیزول بد نبود ولی قرص اعصاب میخوردم ازمایش دادم برای سری دوم قرص معده میخوردم و ازمایش دادم خیلی پایین شده و من سوال دیگری هم دارم اینه ایا امپول کورتیزول سطح هورمون کورتیزول را میاره بالا یا پایین

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
 بالا چیه دیگه من امروز ازمایش ندارم دادم امروز جوابو میبرم 

جواب سوالتو دادم میگم میبره بالا

اعصابم ک نداری🤣🤣🤣🤣ان شالله زود خوب میشی نگران نباش عزیز دلم

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢
جواب سوالتو دادم میگم میبره بالا اعصابم ک نداری🤣🤣🤣🤣ان شالله زود خوب میشی نگران نباش عزیز دلم

اهان عزیزم ممنون نه گلم اعصاب دارم ولی یه مقدار ضعیف شده ولی بازم مواظبم دل کسی را نشکونم 

پس میبره بالا امپول کورتیزول ممنون عزیزم یه مقدار ارومم کردی چون خودم تحقیق مردم گفته بود میبره بالا ولی دکتر ازمایشگاه ببین چقدر نفهمه گفت خاتم چون شما امپول بتامتازون یه هفته قبل زدی هورمون کورتیزول اومده پایین گفتم پس اگر اومده پایین چرا حالا تام بهتر شده و چرا با امپول کورتون که برای ازمایش زدم بازم سطح کورتیزول بالا نیومده معمولی هست 😔به خدا خسته شدم انشاالله که دیگه خوب بشم و همه مریضا شفا پیدا کنند 

ممنونم عزیزم

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

فکر میکنم شما در تاپیک دیگری آزمایش ttg و iga داده بودین که iga شما پایین بود و همه گفته بودن این نرمال است در حالی که iga پایین در افراد سلیاک اتفاق می افتد در این حالت به جای بررسی ttg iga باید ttg igg و igg total سنجیده شود بین سلیاک و فلج معده ارتباط وجود دارد.

اهان عزیزم ممنون نه گلم اعصاب دارم ولی یه مقدار ضعیف شده ولی بازم مواظبم دل کسی را نشکونم  پس ...

سلام عزیزم شما رفتی دکتر چی گفتش؟امپول کورتون هورمون کورتیزول رو بالا میبره یا پایین؟

2706