2737
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم

249 بازدید | 12 پست

دیروز رفتیم خونه پدر بزرگم بعد همه خاله هام اونجا بودن خاله اخریم به دختر هفت ساله داره بعد خیلی هم اذیت می کنه من و دختر خالم خوابیده بودیم که یهو یه لقد محکم خورد تو شکمم خیلی دردم گرفت بهش گفتم نادیا یه بار لقد دیگه بزنی میزنمت و  کاری هم به مامان بابات ندارم دوباره لقد زد بار سوم که زد لقدو بلند شدم زدم تو بازوش یبار گریه کرد خالم آمد بهم گفت چرا زدیش قضیه بهش گفتم باور نکرد گفت تو خودت لابد اول یه کاریش کردی لگفتم  لاله هم دختر خالم شاهده گفتم مگه نه لاله گفت آره مهدیه راس میگه برگشت به دختر خالم گفت خب خاله این بچست دختر خالم با داد و هوار گفت هر چی بچه باشه باید بفهمه که این کار بده خالم هم زد تو دهنش بخاطر اینکه داد زده دختر خالم وسایلم برداشت که بره جلوشو گرفتیم  الان خالو باهام قهره یجورایی عذاب وجدان دارم به نظرتون حق با کیه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باید مادر بچه رو از اول در جریان میذاشتید  ک بیاد و کنترل کنه بچه رو ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738