2737
2734
بی سیاست ترین آدمم یعنی واقعا بویی از سیاست نبردم اصلا بلد نیستم نمیدونم چرا

دقیقا مثه من

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودش عقلش میرسه به همه چی

چرا گوشیشو چک کنم وقتی ازدواج کرده و میدونه اگه کار خطایی بکنه اشتباه کرده

چرا من بیدارش کنم وقتی خودش میدونه این ساعت باید بره سرکار

چرا بهش که زنگ میزنم بپرسم کجایی، کارمو میگم و تموم

توی مسائلی که به من مربوط نمیشه دخالت نمیکنم

دوتا شخصیت مستقلیم که همو دوست داریم و برای زندگیمون تلاش میکنیم

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...

تنها سیاستی ک یاد دارم براش زرشک پلو با مرغ بپزم کلی خوشحال وسوفرایزش کردم ولا سیاست دیگع ای بلد نیستم به منم یاد بدین 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2738

برای شوهرمون مادر نباشیم😶😶😶ولی گاهی این جمله یادم میره ناخوداگاه ازدوستداشتن زیاد بهش میگیم غذا نخوردی بیا فلان غذا وسالاد بخور ،،،،لباس گرم بپوش مریض میشی و.....

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

سکوت کردن هنگامی ک عصبانی هستن!

چشم گفتن!

این چشم انقد تاثیر داره انقد نرم میشن ک در نهایت میبینی همونی شد ک خودت میخاستی!

هیچوقت بدگویی خانوادشو نکن حتی اگ خودش پشت سرشون حرف میزنه تو هیچی نگو یا حتی اگ میتونی از خوبیاشون‌ بگو! شاید ب روشون نیارن ولی نمیتونی تصور کنی ک چقد خوشحال میشن!

وقتی چیزی برا خونه میخره میوه ای چیزی غر نزن نگو اینا چیه خریدی خرابه سرت کلاه گذاشتن چرا زیاد خریدی چرا کم خریدی چرا گرون خریدی! اگ بدم بود اون لحظه تشکر کن بعدش با لحن خوب و آروم ایرادشو بگو

حتی اگ صبور نیستی خودتو خیلی آروم و صبور و مهربون نشون بده

مردا عاشق زنای مهربون و خوش رو و صبورن

همینا یادمه فعلا   

مهم ترین سیاست:

همون قدر که شوهرت آدمه و مهمه تو هم آدمی و مهمی

خودتو زیاددرگیر سیاست های نی نی سایتی نکن:

به شکمش برس به زیر شکمش برس قربون مامان باباش برو مثل کلفت تو خونه اش کار کن اما مثل عروس براش بچرخ!

مهم ترین سیاست: همون قدر که شوهرت آدمه و مهمه تو هم آدمی و مهمی خودتو زیاددرگیر سیاست های نی نی سا ...

دقیقا👌

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤