2737
2734
عنوان

ینی کسی هست بیشتر از من از مادرشوهرش متنفر باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 41 پست
واقعا برات متاسفم بیچاره دخترش خدا جای حقه که فامیل شوهرت در همین حد لیاقتت باهات برخورد میکن ...

بشما ربطی نداره که دخالت میکنی و نظرمو ریپلای کردی. مشکل زندگیه منه به شما چه؟ من با استارتر صحبت کردم هرموقع هرکی باشما حرف زد جوابشو بده اینو بزرگترات بهت یاد ندادن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میبینیش یا قطع رابطه این؟

سالی دوسه بار هر دفعه یه ساعت  از فیلم بازی کردنش متنفرم ،از دورویی هاش ،ولی دیگه سر خودمو با بچه م گرم میکنم ،از اونجا هم میام بیرون دیگه انگار وجود نداره اصلا بهش فکر نمیکنم تا سری بعد 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
اره از بس وقتی دختر خونه بودم  مادرم هی ورد زبونش دعا کرد که الهی نه خواهرشوهر گیرت بیاد نه ماد ...

کاش مامان منم همچین دعایی می کرد من گیر این مادرشوهر روانی نمی افتادم

2731
من فقط میگم الهی سر دختراش بیاد. دختراش کلی سرمایه دارن ولی یکیش بچه دار نمیشه. خداروهزاربار شکر میک ...

دقیقا وقتی اینجوری فکر میکنن دختر مردم زیردستشونه و هر بلایی بخوان میتونن سر عروس در بیارن باید فکر کنن دختر خودشونم احتمال داره این بلاها سرش بیاد و کوتاه بیان

2738
دقیقا وقتی اینجوری فکر میکنن دختر مردم زیردستشونه و هر بلایی بخوان میتونن سر عروس در بیارن باید فکر ...

هرموقع مهمون میومد خونشون باهاش میگفتن میخندیدن ولی همبن من یه نظری میدادم اخم میکردن بهم روشونو میگرفتن اونور. انگار دختراشون از دماغ فیل افتادن و ما از لای بوته به عمل اومدیم😔الهی خدا نگذره خدانشونم داده تاحالا هرچی سرم اورده سر دختراش اومده از این به بعدم نشونم بده انشالله🤲🏻🤲🏻

بی خیال بروبخواب چرا باهاش کل کل کردی که ادای مادرت رودربیاره مگه بچه اید شماها یاازدواج بچه بازیه حرمت نگه دارید فراموش کن بروبخواب حرص خوردن مگه فایده داره حالا تواین موقع شب

مادرشوهرم به شوهرم می گه وقتی زنت پیشته زنگ نزن وقتی بزن که نیست چون ما یه رازهای مادر پسری داریم با ...

واقعا چی پیش خودشون فک میکنن که این حرفارو میزنن؟ 🤣🤣😂😂پیرپاتالای چروک پروک