2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دختره من از وقتی از شیر گرفتمش تو تاب خوابش میبره یا رو پام

البته با نگاه کردن کلیپ کودکانه تو گوشی هم میخوابه ولی یک ماهی هست که دیگه نمیزارم براش

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
دختره من از وقتی از شیر گرفتمش تو تاب خوابش میبره یا رو پام البته با نگاه کردن کلیپ کودکانه تو گوشی ...

منم از ‌‌شیر که گرفتمش ریتم خوابش بهم خورد

الان واقعا شبا کلافم میکنه تا بخوابه

تصمیم گرفتم صبحا زود بیدارش کنم که شبا زود بخوابه

نه وده

ببین من درباره پسر خودم ببرررسی کردم اینطور شنیدم اول اینکه ممکنه کلا خوابش کم باشه درین صورت میتونی بالا پایین کنی زمان خوابو ولی خب مدلش اینطوریه باید در کل کنار بیایی

بعد اینکه بچه ها هم مثل ادم بزرگا یه تایمی ک ما شب میخوابیم اصل خستگی شونو به در میکنن اون احتمالا برا دخترت توی روزه روزا خوابشو کم کن ۱.۵ سال خیلی راحت تره تا پسر من ک ۶ ماهشه ب بازی بگیرش خسته اش کنه البته از غروب ب بعدم هیجان بهش نده چون ب گفته دکتر ادرنالین ترشح میکنن و هوشیار میشن.بازی هایی فعالیتش بالاس و خسته اش میکنه یه ماه ۴۰ روز اینکارو کن سخته ولی شدنیه بعد عادت میکنه شب بخوابه. 

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
منم از ‌‌شیر که گرفتمش ریتم خوابش بهم خورد الان واقعا شبا کلافم میکنه تا بخوابه تصمیم گرفتم ص ...

من بخاطره بارداری ۱۴ ماهگی از شیر گرفتمش الان ۲۱ ماهشه

شما چرا زود از شیر گرفتین؟

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
ببین من درباره پسر خودم ببرررسی کردم اینطور شنیدم اول اینکه ممکنه کلا خوابش کم باشه درین صورت میتونی ...

ماشاا.. تا لحظه ی آخر داره بازی میکنه اصلا بچه ی بدی نیست ها فقط مشکلم اینه که بدتایم میخوابه

حالا امتحان میکنم این کارو

مرسی از پیشنهادت عزیزم

من بخاطره بارداری ۱۴ ماهگی از شیر گرفتمش الان ۲۱ ماهشه شما چرا زود از شیر گرفتین؟

من 15ماهگی گرفتم

چون دوسال پریود نشدم احساس میکردم بدنم نیاز داره به پریودی

و اینکه سینمو بدجور گاز میگرفت جوری که عفونت میکرد و اکثرا زخم بود

2706