2737
2739

ماشين ظرفشويي رو خالي ميكنه ظرفهارو كثيف رو باز ميچينه توش گردگيري ميكنه بعلاوه شستن دستشويي و مرتب كردن خونه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نامزد دارم هر موقع میاد خونمون که بمونه تو همه چیز کمک میکنه و قانونی هست نداریم

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

شستن هرروز سرویس

شستن هفته ای یه بار حمام

کارای تراس و ماشین

قانون مثلا چی؟؟؟

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

والا الان ک خیلی کارا میکنه بیچاره خخخ من بهش گفتم بیام باید ت خونه دوتا کارو انجام بده چون  من واقعا نمیتونم حالم بد میشه اونم گفت باشه 😁😎

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738

میز شام و جمع میکنه معمولا و گاهی تو شستن سرویسا کمک میکنه موقعی که مهمون میاد تو پذیرایی کردن هم کمکم میکنه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

جارو برقی میکشه 

یه وقت کارای ینگین باشه انجام میده 

سرویس یا خودش میشوره با کارگر میاد میشوره من تا حالا نشستم 

اون یه هفته که حالم خوب نیس یکم یه وقتایی غذا درست میکنه یا از بیرون میگیره 

ماشين ظرفشويي رو خالي ميكنه ظرفهارو كثيف رو باز ميچينه توش گردگيري ميكنه بعلاوه شستن دستشويي و مرتب ...

عزیزم پس شما زن گرفتی

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2706