2733
2739
عنوان

زندگی ما و خاله ام اینا

280 بازدید | 16 پست

من پدرم کارمند بود و هیچ حمایتی از طرف خانوادش نشد و از اول رو پای خودش بود و یه شوهر خاله داشتم بازاری بود و مغازه بهش ارث رسیده بود و کسب کار خوبی داشت. از اونجایی که یادم میاد مامان و بابای طفلک من تو فکر پس انداز و وام و اینا بودن که بتونن  خونه بخرن و ما همیشه لباسای معمولی ولی تمیز و مرتب میپوشیدیم از اونور خالم و بچه هاش دائم در حال بریز و بپاش و خوشگذرونی خونه ام نداشتن مستاجر بودن و شعارشون این بود که در لحظه باید زندگی کرد همیشه یادمه حسرت لباسا و وسایل اونا رو داشتم گذشت و ما یه جای خیلی خوب خونه خریدیم و اونا هنوزم مستاجرن بعضی وقتا میگم انگار اونا کار درست کردن مگه بچه گی و جوونی ما برمیگرده الان خونه شوهرمم همین برنامه اس هی پس انداز کنیم برای خونه بعد که خونه خریدیم بشینیم قسط بدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه پدرو مادرتون اگر کاری کردن تلاشی کردن برای شماها بوده

دوست داشتن سرپناهی باشه راحت‌تر باشین اونا دنبال ظواهربودن اما خانواده شما آینده نگرتر

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

اخه چرا

امنیتی ک شما تو خونه خودتان دارید کسی ندارع 

هر لحظه بازم الان تو این اوضاع 

رهن خونه ها چندین برابر میره بالا 

اونا اتفاقا مطمئن باش حسرت شما میخورن ک خونه دارید و خیالتان راحت 

پوشیدن یکم کمتر بیشتر 

کسی لخت نمیشه 

اما آدم پیری داره 

باید یه سرپناه داشته باشی 

پدر مادرت و همینطور شما کار خوبی میکنی 

کسی تو ولخرجی و بی خانمانی خیری ندیده 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

بنظر منم کار درست رو همچین ادمایی انجام میدن .از کجا معلوم ماها هی پس انداز کنیم برا خونه و از زندگیمون لذتی نبریم ، سر جوونی بمیریم .اینجوری نه از زندگی بهره بردیم و نه به هدفمون رسیدیم 

2738

من هم با سختی زیادی خونه دار شدم ولی جاری کلی مسافرت رفت و طلا خرید و هر روز رستوران، ولی آ ن بعد ده سال خونه خرید، ولی من هم الان می رم مسافرت و...، ولی من زیاده روی کردم به اندازه باید خرج کرد و به اندازه پس انداز، مستاجری تو سن بالا هم آرامش از آدم می گیره تا کی باید منت صاحب خونه کشید و جواب پس داد

بنظر منم کار درست رو همچین ادمایی انجام میدن .از کجا معلوم ماها هی پس انداز کنیم برا خونه و از زندگی ...

از کجا معلوم ۸۰سال عمر نکنیم و سر پیری اواره نشیم و گرفتار و بدبخت نشیم ؟؟

عزیزم به نظرم یه حد از امکانات رو ادم باید فراهم کنه برا خودش و خانوادش

دیگه یه خونه کمترین چیزیه که باید براش تلاش کرد

از کجا معلوم ۸۰یال عمر نکنیم و سر پیری اواره نشیم و گرفتار و بدبخت نشیم ؟؟ عزیزم به نظرم یه حد از ا ...

خونه کوچیکترینه!؟

من ۱ سالو نیمه ک ازدواج کردم 

ماهی ۲و ۵۰۰ قسط میدیم و تقریبا هر ماه ۴۰۰ تومن برامون میمونه .این ۴۰۰ تومن به هیچچچ جامون نمیرسه !ولی یه قانون گذاشتیم منو همسرم ک حداقل هر ماه با یه مقدار این پول تفریح کنیم ،اگه همین خوشیای کوچیک رو هم بخایم بگذریم برای خونه و دوران پیری ،اونوقت بعدها ک خونه دار هم بشیم شک نکن به این فکر خواهیم کرد ک تو جوونی چرا تفریح نکردیم .چقد بفکر قسط و خونه و پس انداز باشیم اخه ....

بنظر منم کار درست رو همچین ادمایی انجام میدن .از کجا معلوم ماها هی پس انداز کنیم برا خونه و از زندگی ...

دقيقا همينه مادرم ميگه برادرت زنده بود آرزو داشت يه ماشين داشته باشه بابات همش گفت صبر كن خونه بخرم بعد خونه خريد گفت صبر كن مغازه و باغ بخرم بعد اونهارو هم خريد گفت بزار پس اندازم تو بانك باشه تو پيري لازمم ميشه حالا چند سال ديگه ميخرم برادرت تو ٣٠سالگي مرد پدرت هم بعد از برادرت نه اون ماشين سواريز كيف كنه نه پدرت موند از زندگي و پس انداز و باغ و املاكش لذت ببره

خونه کوچیکترینه!؟ من ۱ سالو نیمه ک ازدواج کردم  ماهی ۲و ۵۰۰ قسط میدیم و تقریبا هر ماه ۴۰۰ توم ...

من حرفی از تفریح نکردن زدم اخه؟ میگم اینجوری هم درست نیست ادم هرچی در میاره مث خاله استارتر ، فقط به خوشگذرونیش خرج کنه

افرین بهت که ( بخشی ) از پولتون رو برای خوشی خرج میکنین نه همش

دقيقا همينه مادرم ميگه برادرت زنده بود آرزو داشت يه ماشين داشته باشه بابات همش گفت صبر كن خونه بخرم ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم .

دوست بابام یه پسر ۱۷ _۱۸ ساله داشت ،ک وقتی دیپلمشو گرفت به باباش گفته بود ک هدیه ی قبولی واسش یه لپ تاب بگیره ،باباش هم بهش میگه ک باید کنکور قبول بشی بعد میگیرم واست ،در صورتیکه گرفته بود واسش ولی قایم کرده بود ک بعد کنکور بهش بده .فک کنم ۱ ماه یا شایدم کمتر به کنکور مونده بود ک پسرشون از یه بلندی میوفته و فوت میشه .بابام مبگفت دوستش داغووووون شده بوده و همش میگفته ای کاش اون لعنتیو میدادم پسرم و نمیگذاشتم ارزو به دل بمیره...

2706