2752
2734
عنوان

بیاین از بهترین وعجیب ترین وحشتاک ترین خواب هایی ک دیدین بگین😴

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 102 پست
جووون

بروبالاتر خوابم روبخون

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
 عکس سمندون رواتفاقی دیدم اصلاسن من قدنمیده این فیلمه یادم بیاد شایدم‌من ندیدم بعدش خواب دیدم ج ...

وای😂😂😂😂

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهترین خوابهای من وقتی هست که خواب میبینم پسرم راه میره و حرف میزنه  گاهی خواب میبینم راه میره ...

در حریرِ پرده ی پر رازِ شب

گاه گوئی خواب می‌بینم

خویش را در بارگاه پرفروغ مهر

طرفه اندازِ شاد و خوش همگِن، کودکِ دلبند خود را

خندان و دست بر بازی، در چمنزارانِ پاک و روشن مهتاب میبینم

افسوس! روشناییهایِ دروغین

بر جبینِ شومیِ ایّام میبینم

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
بدترین و ترسناک ترین خوابم این بود که چندسال پیش چند شب پشت سرهم خواب میدیدم بابام مرده   این ...

داغ پدر وحشتناکه😭😢منم خواب دیدم بابا و مامانم دور از جونشون با هم مردن ولی اینقد که برای بابام ناراحت بودم برای مامانم نبودم😢😢

در شبهایِ زیبائی گاه گوئی خواب می‌بینم خویش را در بارگاه پرفروغ مهر طرفه اندازِ شاد و خوش همگون ...

👌👌👌

🙏🙏🌹🌹

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
پسر منم تا سه سال و نیمگیش حرف نمیزد،هنوزم غلط غلوط

عزییزم

خدا حفظش کنه 

پسر من کلا مشکل داره گلم 😔

بچه ها ی چیییییییز خییییییییلی جالب یادم اومد بگم براتون

من هفت،هشت ساله که بودم ی مدت طولانی بعضی شبا، مثلا شاید یکی دوشب درمیون توی خواب روحم به شیراز سفر میکرد،میرفتم پاسارگاد و تخته جمشید و....

جالب اینکه تا اونموقع من اصصصلا شیراز نرفته بودم و اونجاها رو ندیدم بودم تا 15 سالگی ک اولین بار رفتم و یاد خوابای بچگیم افتادم!!

اینقدر اونموقع ها میترسیدم و چون تو خواب میفهمیدم که خوابم و این هم روح منه که اومده اینجا، به بابام سفارش کردم که هروقت توخواب صداش زدم یا دسشو تکون دادم فوری بیدارم کنه...

بعد اون شب ک با بابلم بیدار شذم دیوه اون خوابارو نذیدم

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
از بس قشنگ احساسش کردم هنوزم قبول ندارم ک خواب بود..واسه کسی ام تعریف نکردم این دومین بارک توسایت می ...

اقدامی؟؟

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
سخته،خیلی سخت،اما ترو خدا صبرتو زیاد کن تا بتونی به پسرت کمک کنی،از ته قلبم برای پسرت دعا میکنم که ز ...

ممنونم ازت مهربون زنده باشی 

بچه ها ی چیییییییز خییییییییلی جالب یادم اومد بگم براتون من هفت،هشت ساله که بودم ی مدت طولانی بع ...

چ جالب

بچه ها ی چیییییییز خییییییییلی جالب یادم اومد بگم براتون من هفت،هشت ساله که بودم ی مدت طولانی بع ...

چه جالب،بچگی مشترکی داشتیم منم همین خواب رو باکمی تغییر دیدم توی بچگی از هرچی عکس کوروش کبیر وحشت داشتم 

داغ پدر وحشتناکه😭😢منم خواب دیدم بابا و مامانم دور از جونشون با هم مردن ولی اینقد که برای بابام نار ...

خدا اایشالاهمه پدر و مادرها رو برای بچه هاشون حفظ کنه و سالم نگه داره.لعنتی چندماه پیشم خواب بابام رو دیده بودم ک توی خواب اتفاق بدی براش افتاده ،من از خانوادم دورم ،اونا هم هیچوقت اتفاق بدی بیوفته بمن نمیگن یا بعد چندوقت میگن.داشتم دیوونه میشدم از بیخبری ،خودمم از ترس خوابی ک دیده بودم جرات نمیکردم زنگ بزنم .همش با خودم میگفتم بیخبری خوش خبریه  

ادب و شعور مثل عطره...ما واسه خودمون استفاده میکنیم ولی دیگران هم ازش لذت میبرن.
2706