2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو گوگل بزن علائمشو بخون. نمیدونم وگرنه کمکت میکردم

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2740
خب باید یه چیزی از بچه ببینی که ببریش پیش متخصص، نشونش چیه

دختر خواهرشوهر من :بيش از اندازه حرف ميزنه،يك جا نميتونه بشينه همش در حال حركت و جنب و جوشه،كإرهاي خطرناك ميكنه،خيلي حرف ميزنه،تمركزنداره(بگو كنترل رو بيار ميره ليوان رو ميا ه يا كلا يادش ميره)،همش دوست داره بازي كنه،خوابش كمه،،،،،

دختر خواهرشوهر من :بيش از اندازه حرف ميزنه،يك جا نميتونه بشينه همش در حال حركت و جنب و جوشه،كإرهاي خ ...

پسر من خیلی شیطون و سر به هواست یه لحظه سرجاش نمیشینه، نیم ساعت بخوابه کل روز شارژه، فوق العاده اذیتم میکنم هر روز از فرط خستگی و حرص خوردن از دستش گریه میکنم بخدا خستم کرده میخوام ببرمش دکتر شوهرم میگه چیزیش نیست البته فقط بیست ماهشه

پسر من خیلی شیطون و سر به هواست یه لحظه سرجاش نمیشینه، نیم ساعت بخوابه کل روز شارژه، فوق العاده اذیت ...

عزيزم بيش فعالي تو سن ٤تا ورود به مدرسه قابل تشخيصه منم دخترم ٢٢ماهشه فوق العاده شيطون وخرابكار تمام لوازم ارايش من از دستش خراب شده همه رو ميماله رو ديوارا حبوبات من تمام تو خونه پخشه از ديوار راست بالا ميره ترسيدم مثل دختر خواهرشوهرم باشه سه جا دكتر بردم همه گفتن بچه ي سالم تو اين سن همينجوريه كنجكاو و خرابكار صبر كن تا كامل صحبت كنه و سنش بيشتر بشه اگه همينجوري بود انوقت درمان مناسب براش انتخاب ميكنيم،نگران نباش زياد بهش كاكايو و نوشابه و فلفل نده بخوره