2737
2734

بچه ها من تو دانشگاه یه دوستی داشتم که اخلاقای خاص داشت  یکم لوس بود و خیلیم پرتوقع بود این اخریا دگ رابطمون کمرنگ تر شد ولی هیچوقت بحثی دعوایی نداشتیم البته منم خودم اخلاقای بد دارم ولی سر جمع بد نیستم این دوستمو تو اینستا دارم ولی قبل از اینکه این اکانتمو بزنم یه اکانت قبلا داشتم باهاش دوستامو فالو میکردم ولی خیلیا نمیدونستن منم چند وقت پیش رفتم تو اون اکانت مخفیه دیدم این دوستم استوری گذاشته رفتن بیرون با دوستش 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم خدایی نه بگم خسودم نه هیچی 

رفتم تو اکانت خودم دیدم استوریش برام تیومده فهمیدم منو هاید کرده ناراحت شدم ولی کاری نکردم دوباره سه باره دیدم استوری میذاره منو هاید میکنه امشبم دیدم استوری گذاشته بازم منو هاید کرده خیلی ناراحت شدم چون من تو دانشگاه رفیق بدی براش نبودم حتی خوبم بودم منم کلا انفالوش کردم از صفحع ام پاکش کردم دیدم این دوستی به هیچی نمیارزه کار خوبی کردم به نظرتون؟۹ 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2731
امضاشو خدا 😆😆😆😆😆

عشقم امصای خودت اصلش اینه : 

آخی 😢 یادش بخیر ..... با صد تومن‌ میرفتیم مغازه با دوتا چیپس و پفک و ساندیس و یخمک و بستنی و شکلات و آدامس و رنگارنگ و صد و پنجاه تومن برمیگشتیم 😢 الان دیگه نمیشه ... لامصب همه جا دوربین نصب کردن

🤣🤣🤣🤣🤣🤣😭😭😭😭😭😭😭😭

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2738
عشقم امصای خودت اصلش اینه :  آخی 😢 یادش بخیر ..... با صد تومن‌ میرفتیم مغازه با دوتا چیپس و پ ...

خخخ😂

اره بابا رفیق کیلویی چند آخرش هم آدم از همین رفیق ضربه میخوره 

اره واقعا مخصوصا دوستای دانشگاه اصلا به درد نمیخورن

منم خدایی نه بگم خسودم نه هیچی  رفتم تو اکانت خودم دیدم استوریش برام تیومده فهمیدم منو هاید کر ...

صد درصد کار خوبی کردی

منم کار مشابه شما رو  دو هفته پیش کردم سر دقیقا همین کاری که دوست شما کرد  ، دوست منم کرد .

امشب کل خانوادش انفالوم کردن😏😏

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
منم بودم زیاد ادامه نمی دادم ..چون بازم پنهانکاری میکنه 

اخه من کاری اصن ندارم بهش خیلی ناراحت شدم واقعا 

2706