2733
2734
عنوان

دارن طلاق میگیرن

665 بازدید | 90 پست

با شوهرمـ تو پارکـ نشسته بودیم  یهو سامان(دوست شوهرم)

زنگ ک کار واجب دارم

اومد پیشمون گریه میکرد کـ حالم خوب و نیس و فلان ماهم چیزی نگفتیم تا اروم شد (هفتع پیش عقدشون بود)

بعد شروع کرد ب تعریف کردن کـ هیچ کدوم از کارای زنم ب دلم نمی شینه اصلا طرز لباس پوشیدناشو دوس ندارم و اینا....

دلم خیلی واسه دختره سوخت 

بهش گفته نمیخامت داشت واسه زندگی خودش گریه میکرد

از ی طرفم مونده بود تو دو راههی 

من کلی باهاش حرف زدم 

دعا کنید نظرش برگرده توروخدا😭😭😭

خیلی نگرانم واسشون هر دوتاشونم خیلی دوس دارم واقعا زوج عالین کنار هم

چه بد .. پس چرا عقد کرد 

لباس پوشیدن ک شخصیت نمیاره

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب سامان جان کور بودن قبل عقد ندیده بودن ?

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

خب بهش بامهربونی بگه اگه خودشو اصلاح نکرد بعد بگه نمیخوامت!

مگه ابرو دختر اب جوبه ک امروز عقدش کنه فرداش بگه نمیخوامت چون لباس پوشیدنتو دوس ندارم؟

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
2706