2733
2734

ماواسه سوختگی یه داروی خونگی درست میکنیم خیلی خوبه یکم سقز کوهی رو با یکم زرد چوبه و گلاب و روغن زیتون مخلوط کن بزار روی کتری یا سماور باهم خوب قاطی بشن بعد اونو هروز دوسه بار بزار روی سوختکی  و با تنظیف ببندش خیلی خوب جواب میده

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم یک ماه پاهاش داااااغون بود...دلم ریش میشد نگاه میکردم..پنج نوع پوشک عوض کردم...پماد های گروووون گروووون عوض کردم تا اینکه☝یکی بهم‌گفت وازلین کودک استفاده کن...حسسسابی بمال ب پاهاش..مالیدم دو سه روز و خوب شد😀

واسه سلامتی❤مامانم❤صلوات میفرستی؟✔
2728
2738

هر روز باید شستشو بدی.پوست روی تاولو بکن و هر روز ک شستشو میدی یه کمیم فشار بده تا پوست بد رنگ و ضعیفی ک روشو گرفته بره تا روزی ک ی پوست بهتر میاره خودش دیگه با شستشو نمیره.واس شستشو هم سرم از داروخونه تهیه کن.پماد الفام خیلی خوبه

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎
ا فردا میگیرم

من هربار بچه مو برای سوختگی وسط پا دکتر بردم همون پمادهایی رو داده که برات نوشتم. خیالت راحت باشه، سریع خوبش میکنن. از هر کدوم روزی سه بار براش بزن، همون روز اول میبینی چقدر بهبود پیدا میکنه

کج کلاه خان یارمه
مولفیکس

مارکشو عوض کن ... پاهای دختر منم هروز میسوخت پماد میزدم و بازش میزاشتم فرداش باز میسوخت .. فرداش پوشکشو عوض کردم خداروشکر دیگه حتا پماد روزانه هم نمبخواد دیگه اصلا نمیسوزه .. حتما عوض کن

بگو ک نیستی فقط ، خدای جا نمازها ...بگو ک چاره سازی و خدای چاره سازها 😔 
عزیزم‌ گالان دولان بگیر خوبش میکنه دستمال مرطوب هم نزن  احتمالا پوشک عوض کردی یا داره دندون در ...

نه دندون در نمیاره، پوشکشم همینه، کلا خیلی مستعده، ۲ روز پیش دلپیچه شد اینجوری شد

هر روز باید شستشو بدی.پوست روی تاولو بکن و هر روز ک شستشو میدی یه کمیم فشار بده تا پوست بد رنگ و ضعی ...

وای خدا فک کردم آب جوش ریخته😄😄😀😄😄😀😀🤣🤣🤣🤣

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎
2706