2733
2734

مستقیم بهش بگو‌ از این حرفا خوشت نمیاد و یاداوری کن چی بهش دادی 

اینکه تیکه بندازی و اینا فایده نداره فقط بحث پیش میاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار که میگی نمیتونی انجام بدی،ایشون هم از زمان دوستی تا ازدواج زمان کافی داشته بفهمه که شاغل نیستی و با همین شرایط قبولت کرده حرف اضافی چرا میزنه؟ 

فردا رفتی مشکل کمر و زانوت بدتر شد اون جواب میده خرجت میکنه؟ یا میره دنبال یکی دیگه؟ 

تازه شما با همین شرایط ایشون رو دوست داری دیگه چه مرگشه؟

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2731

به نظر من یک کاری راه بنداز... نه بخاطر گوشه و کنایه های همسرت، به خاطر اینکه هم خانم و هم آقا باید استقلال مالی داشته باشند.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

نه وظیفشه خرجت کنه همه مردا تیکه میندازن مثلا میگن نون مفت دارم میدم بهت. محلش نده منم خواهرشوهرم رفته آرایشگری مرتیکه اصلا به خودش نمیبیته پولش بده تازه پولارا ازش میگیره 

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲

یه کار خونگی کوچیک راه بنداز.

شرایط اقتصادی زیاد جالب نیست به آقایون داره فشار میاد

البته نه کار شما زمان دوستیتون درست بوده و رفتار الان همسرتون. ولی شما سعی کن مدیریت کنی شرایط رو.

با تلافی کردن که بعضی از دوستان پیشنهاد میدن زندگی خراب تر میشه. خانم مدیر خونه است و باید با سیاستهای زنانه اش خونه رو مدیریت کنه.

امروز هم با بی تو بودن گذشت....
2740
اون وظیفشه شمارو تحت هر شرایطی تامین کنه تاکید میکنم وظیفشه😐 حرفی زد بگو وظیفته

میدونم اماا وقتی مببینم طرز فکرش اینه و همه ی زنهای دوستامون شاغلن میترسم بگم

واقعا توی دوران دوستی دنبال چیش بودی؟

والا مردم میخوان خواستگار رو بشناسن تو یه رستوران باهاش قرار میزارن ببینن چقدر خرج میکنه.اون وقت تو خودت یه سال خرج میکردی؟؟؟؟؟؟

منم جایه شوهرت بودم همین حرفا رو بهت میزدم.

درضمن ازت درآمد نمیخواد بلکه پوله پدرومادرت رو میخواد.

کار تایپ،پاورپوینت،تحقیق،پروژه های اکسل رو با مناسب ترین قیمت انجام میدم.

بگو ب یورمم نیس این حرفات وظیفته خرجم کنی بگو قصد داشتم کار پیدا کنم ولی چون ن

میبینم از الان اینجوری میکنی وای بحال اینکه من کار پیدا کنم درامد داشته باشم ببین دیگه چیکار میکنی منصرف شدم

کاربرهلن۷۸هسدم بچه ها ترکیدم😎
عزیزم شما ساختی باهاش که اون تونسته پیشرفت کنه. جقدر بی چشم و روهه واقعا. بعد هم شما هیچ وظیفه ای ند ...

واقعا با اینکه عاشقشم ولی بعضی وقتا میگم چقد بی شچم و روعه😞

میدونم اماا وقتی مببینم طرز فکرش اینه و همه ی زنهای دوستامون شاغلن میترسم بگم

ببخشیدا عزیزم با این لحن میگم ولی پرروش نکن اصلا اهمیت نده به حرفاش 

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

سلام تجربه تاهل ندارم که بخام تو ابن زمینه راهنمایی کنم،ولی روی تجربیاتی که از زندگیای اطرافم دیدم،سنگ بنای یه ارتباط باید درست چیده بشه.

مرسومه که دخترا اینقدر نباید دست به جیب باشن بر ای خرج کردن ، چون طرف مقابلشونو  متوقع می کنن.

شمایی که از اول ماشین بردی وخرجشو دادی این سوتفاهمو براش ایجاد کرده که همیشه همینه😤

حالا هم می تو نی شفاف بگی که از لحنش آزرده میشی.

بعدم اگه شرایط سرکاررفتن داری برو اگه نه، قرار نیست آدم سلامتیشو تاوان بده تا پول دربیاره.

کار که میگی نمیتونی انجام بدی،ایشون هم از زمان دوستی تا ازدواج زمان کافی داشته بفهمه که شاغل نیستی و ...

به خدا از اولم نگفتم میرم سر کار بعد ازدواج. اگه از اول وعده میدادم اینقد نمیسوختم