2733
2734

تروخدا بگید چه کنم؟؟؟ سینه مو درست نمیگیرفت از اول چون چسبندگی زبان یا همون بند زبان داره. مجبور شدم شیر خشک بدم همراه با شیر دوشیده ی خودم تا یکم بزرگ بشه جراحی کنیم درست بشه. از دیشب اسهاله. دم به دقیقه شکمش کار میکنه شل. پاشم شدید سوخته. باز گذاشتمش روی حوله و از این تعویض پوشکیا. تند و تند کهنه ی لای پاشو عوض میکنم. میشورمش کرم میزنم دوباره با یه پارچه دورش میخوابونمش. چای زنجبیل و عرق نعنا خوردم شیرم گرم بشه. به خودشم عرق نعنا دادم. اشتهاش خیلی کم شده بزور شیر میخوره. همش دارم شیرمو میدوشم. با حوله ی گرم شکمشو گرم نگه میدارم. بگید دیگه چه کنم؟؟؟؟؟؟تروخدا راه کار بدید. شوهرمم اسهاله بهش میگم از تو ویروس گرفته میگه نه من گرما زده شدم. میگه بچمون چاییده اسهال شده. نمیدونم چی شد واقعا!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما ببرید دکتر. بچه ها تو این سن خیلی سریع آب بدنشون را از دست میدن‌ که خیلی خطرناکه....امکان داره به خاطر حساسیت به شیر خشک هم باشه. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2740

حتما حتما ببرش دکتر من دو بار بردمش دکتر فردا هم میبرمش دکتر گوارش اطفال با اینکه بیرون رویش ۴ مرتبه شده ولی حتما جدی بگیر مخصوصا که سنش کمه ممکنه آب بدنش کم بشه 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

عزیزم ببر دکتر دخترمنم عید29روزه شد بردم خونه مامانم شهرستان اب ب اب شد شکمش کارنمیکرد یه هفته یهوکارمیکرد میزد ب زیگردنش یهو انی اینقدم بدبو

چندروز بعدگربه های شدید بابالااوردن فراوون بشدت فراوون متاسفتنه بستری شدو 4تا سرم زدن یه دارو هم دادن ک مث تخم شربتی بود توش کلمه زل داشت تو برو کارت مث من نشه چون با اسهال تمام انرزیش میره طفلی-خواهش میکنم الان برو

خدایا بخاطر همه چی شکر
گیلاسو خیارو ماست زیاد خوردم البته گوجم خوردم!!!! ممکنه بخاطره اون باشه؟؟؟؟

گوجه حساسیت زاس شیرخشک ممکنه چون حساسیت داشته باشه به پروتیین گاوی اسهال  بیاره دفعش چند مرتبه اس؟

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
حتما ببرید دکتر. بچه ها تو این سن خیلی سریع آب بدنشون را از دست میدن‌ که خیلی خطرناکه....امکان داره ...

تو این مدت میخورد خوبه خوب بود. احساس میکنم چاییده باشه با باد کولر!!!!

تو این مدت میخورد خوبه خوب بود. احساس میکنم چاییده باشه با باد کولر!!!!

باد کولر باعث اسهال نمیشه. بیماری نوزاد تو این سن باید جدی گرفته بشه و خود درمانی نکنید‌

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

تو نی نی سایت چیزی پیدا نمیکنی دکترش که دکتره نتونستن به من کمکی کنن تو این یک هفته من سومین دکتره که میخوام ببرمش تازه اگه همراهی شوهرم بود بیمارستان اطفال میبردمش بخاطر اینکه اب بدنش به شدت کم میشه حداقل فعلا تا فردا آب جوشیده خنک شده با فطره چکون بهش بده گرمشم اصلا نکن لباساشو به شدت کم کن چون بدن نوزاد ابش زود تبخیر میشه بدون اینکه بفهمیم 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘