2733
2734
عنوان

بارداری بعد سقط

120 بازدید | 15 پست

سلام

بچه ها من قبلا یه سقط داشتم

تو بارداری قبلی قلب جنین تو هفته ۱۳ ایستاد که مجبور به سقط شدم

الان دوباره باردارم و خیلی نگرانم

نگرانم دوباره این اتفاق بیوفته

کسی تجربه ای داشته؟

خواهش میکنم کمکم کنید

منم نمیدونم درمورد سقط چندروز پیش رفتم سونو گفت ۵هفته و۵ روز وساک حاملگی هست واسه قلبش زوده امروز لکه بینی داشتم رفتم دکتر سونوی واژینال کرد گفت جنین تو ۴هفته متوقف شده.نمیدونم‌چکارکنم😢

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم نگرانی خودش عامل سقطه ببخشید اینقدر صریح گفتم... باید ریلکس باشید و انشاالله دیگه همچین اتفاقی نمیوفته فقط آروم باش... سعی کن آهنگای ملایم گوش کنی، کتاب خوب بخونی. قران بخون واسه آرامش ت به طرز عجیبی آرامبخشه. وووووو کلی کارایی که بهت آرامش میده

😎🤔
چه دارویی مثلا؟ نه مشخص نشد

مثلا کلگزان، اسپرین، شیاف و ....

آزمایش دادی میگی مشخص نشد؟ 

به دکترت بگو سقط داشتی بهت دارو میده ولی معمولا این اتفاق دوباره نمی افته نگران نباش

بعد چن ماه از سقطت اقدام کردی.ک باردارشدی

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
دکترت چی گفت؟

گفت دارونخور خودش دفع میشه وواسه یکشنبه بعد سونو نوشت

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍