2733
2739
عنوان

کیا دوست دارن بچشون تپلی بشه

817 بازدید | 27 پست

از بس همه گفتن چرا دست دخترت باریکاینو بپز بهش بده اونو بده بخوره قلم گوسفند بگیر کره محلی بگیر دیگه خسسسسسته شدم  یکی نیست بگه چیکار چاقی لاغری بچه مردم دارید بدممممم مییییاد از اونایی ک میگن یچی بده بچت بخووووره ای لجم‌ میگیررره دوست دارم خفشووون کنم اه انگار ما هیچی ب بچه هامون‌نمیدیم خوب ژنشه چاق نمیشه دیگه 🙄

چی‌بگم والا😑

من بچم تپل باشه پرتش میدم تو جوب😐

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
از بس بیکارن نمیدونن چطور خودشون رو سرگرم کنن...میگن یه چیزی بگن وقتی گزرونده باشن...به دل نگیر از ع ...

والا دخترم زیر نظر تغذیست ولی چیکارش کنم وزن نمیگیره ک نمیگره جالبه میدونن چقد رو خوراک حساسم چقد دکتر میبرم باز هی اینجوری میگن

چی‌بگم والا😑
خوب ک لباس میپوشی تنشون دست و پا تپلی تو لباس خوشگب

ازاینا هست که دستوپاشون خیلی گوشتیه  لایه لایه میشه؟متنفرم.

دوس دارم عادی باشه..

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
2740
دختر من تایکسالگی خییییلی تپل بود ولی الان دوسالشه خیلی لاغر شده 😫

دقیقا دختر منم اگه بگم تعجب میکنی دختر من از ۹ ماهگی وزن نگرفت فقط قد کشید و لاغررر شد منم دوسالشه

چی‌بگم والا😑
خدا رو شکر کن بچه ت سالمه...حالا بگو توپول نباشه....همسایه ما بجه ش نابیناست ولی خیلی توپوله ۲سالشه

ن منکه خداروشکر میکنم حرفای بقیه میگم ک میگن یچی بپز بدش بخوره از این جمله ها متنفرم منم تو جوابشون همینو میگم

چی‌بگم والا😑
وای وای ن تا اون حد چیه بچه کوچیک انگا م.مه داره

وای یه پسر بچه هس تو اینستا،، بشدددت چاق 

ممه هاش ازمن گنده تره😐 واقعاا میبینمش دلم براش میسوزه

ننش میاد فیلم ازش میگیره بقیم براش ضعف میرن🤨🙄

والا دخترم زیر نظر تغذیست ولی چیکارش کنم وزن نمیگیره ک نمیگره جالبه میدونن چقد رو خوراک حساسم چقد دک ...

بهش سویق بده خیلی تو رشد بچه تاثیر داره من امتهان کردم دخترم تو یک ماه یک کیلو نیم وزن اضافه کرد

2706