2737
2739

مامانا من ۸ام فروردین زایمان کردم تا ۴۰ روز که خونریزی داشتم بعد از اون ۵الی ۶ روز هیچی نیست بعدش ۳الی ۴روز خونریزی دارم

رفتم دکتر بهم گفت دیواره رحمت نازک شده بهم قرص داد ولی من تو اینترنت سرچ که کردم دیدم هم وارد شیر مادر میشه هم شیر کم میکنه میخام برم طب سنتی

کسی تجربه ای داره تو این زمینه

❤یه صلوات برای سلامتی کوچولوهام بفرستید❤
من بودم پری شدم سه روز بعد قطع  ۴۰. روزدکترم نرفتم

من دیگه بچم داره میشه ۳ماهش ولی هنوز خونریزی های نامنظم دارم😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینجوری شدم اما دکتر نرفتم راستش میترسیدم اما خب فکنم برا دوره پریودم بود چون تا ۵ ماهگی پسرم سر همون زمانا پریود میشدم

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
2728

من بعد ده روزم یعنی روز دوازدهم سیزدهم زایمانم خونم شدید شد رفتم دکتر گفت پری شدی اشکال نداره سزارین بودم 

حاضرم در عوض دست کشیدن ز بهشت بوی پیراهن یوسف بدهد دستانم😍😍😍😍😍
منم اینجوری شدم اما دکتر نرفتم راستش میترسیدم اما خب فکنم برا دوره پریودم بود چون تا ۵ ماهگی پسرم سر ...

یعنی شماهم خونریزی های نا منظم داشتید یا لکه بینی

اره من تا۸۰ روز خونریزی داشتم وسطاش هی قط میشد دوباره شروع میشد رفتم پیش ماما گفت شاید بقایای جفت مونده تو رحمت باید سونو شی دوباره رفتم پیش دکتر چنتا ویتامین داد گفت بخور اگه قط نشد باید سونو بدی که خداروشکر دو سه روزه قط شد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
من بعد ده روزم یعنی روز دوازدهم سیزدهم زایمانم خونم شدید شد رفتم دکتر گفت پری شدی اشکال نداره سزارین ...

من دیگه از پری گذشته الان حساب کنی بچم ۸۸ روزشه😑

2740
اره من تا۸۰ روز خونریزی داشتم وسطاش هی قط میشد دوباره شروع میشد رفتم پیش ماما گفت شاید بقایای جفت مو ...

خدارشکر ،یادتون نمیاد چه ویتامینایی بود

من سنو دادم بقای جفت نبود

خدارشکر ،یادتون نمیاد چه ویتامینایی بود من سنو دادم بقای جفت نبود

فک کنم یکیش که همون سفالکسین بود . ویتامینم فقط زینک یادمه دیگه یادم نمیاد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

عزیزم رحم نازکت بخاطر زایمانته دیگ

حتما سزارین هم شدی 

داری پری میشی ک اینطوره. من خودم بعد ۴۰روز خونریزی هفته بعدش دوباره پری شدم و دوباره ماه های بعدشم دیگ همینطور پری شدم.تا ی سال بعد زایمانم ک ۵ ۶ ماااه خونریزی داشتم زیاااااد و کم خیلی بد بود😢 بخاطر سزارین لعنتی بود عوارض اونه.چنتا دکتر رفتم همه میخاستن تو سن ۲۰ سالگی منو کورتاژ کنن.ولی قبول نکردم تا ی دکتر بهم قرص دوفاستون داد روزی فک کنم ۲ یا ۳ بار خوردم بعد ۲ ۳ روز خوب شدم خداروشکر😭😭😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
عزیزم رحم نازکت بخاطر زایمانته دیگ حتما سزارین هم شدی  داری پری میشی ک اینطوره. من خودم بعد ۴ ...

اخه من الان ۸۸روز میگذره و هنوز خونریزی های نامنظم دارم اگر حساب کنیم توی یک ماه شاید ۲۰روز خونریزی باشه ۱۰روز پاک باشم

اخه من الان ۸۸روز میگذره و هنوز خونریزی های نامنظم دارم اگر حساب کنیم توی یک ماه شاید ۲۰روز خونریزی ...

تهرانی؟؟؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
عزیزم رحم نازکت بخاطر زایمانته دیگ حتما سزارین هم شدی  داری پری میشی ک اینطوره. من خودم بعد ۴ ...

ممن سنو هم که دادم فت چیزی نیست توی رحم ت ،حرفی از کورتاژ نزد