2733
2739
عنوان

چرا مادر شوهر با یه عروس رفتارش عالیه با یکی داغونه

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 96 پست

به شانس عروس برمیگرده به سیاستش برمیگرده خاک توسرم نیم درصد سیاست نسرین عوضیو ندارم به اصطلاح من کلفت و نوکر خونشونم نسرین خانوم....

ولی خب خداروشکر یه شوهر دارم شاه نداره😋

من عروس خالم شدم ولی بقران روزی هزار بار میگم کاش غریبه بود شاید بهتر بود:/

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچکدوم از اینایی که میگید نیست

معمولا عروس اول سرباز فداییه. پدرشو در میارن با بهانه تجربه نداشتن.

بعد واسه اینکه بیشتر پدرشو دربیارن، عروس بعدی اگه سگ محلشونم کنه، جلوش تعظیم میکنن که لج اولیه رو در بیارن

دیدم که میگم

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

همسرم دید مادرش و خواهراش اذیتم میکنن دیگه منو نمیبره میگه ناراحتت میکنن همیشه هم میگه بخدا شرمندت میشم اینهمه بهت بدی میکنن حتی یه بارم پشت سرشون هیچی نگفتی بخدا همینه خیلی زود یادم میره میشینم میگم دیگه اینو یادم نمیره ولی فرتی فرداش یادم رفته 

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2738
فقط اینو میدونم معمولا عروس اولی ها خیلی گناه دارن همه چی روی اونا تجربه و امتحان میشه نمونه ش خود ...

بعضیا عروس اولیو خیلی دوس دارن

لطفا برای سلامتی  نی نیم یه صلوات بفرست 
اره مث من  منم منتظرم جاریام بیان جرش بدن خخخ

من همیشه سکوت کردم هرچی فحشم دادن از خونه بارها پرتم کردن بیرون

حالا زنیکه میگه پسرم چه شاه پسری بود زن گرفت داغون شد😐😐😐😐

من لال نگاش میکنم فقط بخدا میمونم جوابِ حماقتاشو چی بدم

شوهرم وقتی اومد خواستگاریم فقط 3میلیون پول نقد داشت سال93

الان بامن البته لطف خدا از خیلی هم سنامون سریم

نمیدونم رو چه منطقی اینو میگه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
به شانس عروس برمیگرده به سیاستش برمیگرده خاک توسرم نیم درصد سیاست نسرین عوضیو ندارم به اصطلاح من کلف ...

هر کی شد عروس خاله گشته جزغاله  

لطفا برای سلامتی  نی نیم یه صلوات بفرست 
بابا مادر شوهر همونه شخصیتش که فرق نمیکنه با مزدوج شدن پسراش-بعضیا میگن انتخاب خودش باشه باهاش خوبه ...

من از اون برعکسام که دیدی

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2706