2737
2734
عنوان

نظرتون درموردخواستگارنظامی چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 79 پست
زنش چادریه؟من ازچادر خوشم نمیاد

اره زنش از اول چادری  بود خودش اصلا.    ولی در کل اگ اخلاقش خوبه  با این همه مزایا من باشم  ردش نمیکنم برا چادر

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
عزیزم همه چیز برمیگرده ب شرایط زندگی خودتون و نحوه ی تفکرتون!زندگی باهمچین افرادی حالا جدای ازاینکه ...

اعتقادم شبیهشون هس ولی بقول شما سوسول نمیتونم فک کنم بلایی سرش بیاد

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ببشتر ارتش

شما واون اقااطلاعات ناقصی دارین ک اینومیگین!درکیرشدن بااشرار توی این قشر فراوونه عزیزم.بازم میگم بستگی داره کدوم قسمت باشن.

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
حضرت علی ع زمانی که عمر و عثمان خلیفه بودند در حق مرز بانان دعا می کرد اگه مرز دار ها نباشند اتفاقات ...

خب تو جنگ ایران و عراق عراقی هام داشتن به خاطر کشورشون میجنگیدن چرا اونوقت میگیم ایرانی ها شهید شدن ولی عراقی ها مردن یا مثلا به درک واصل شدن؟؟

پسر بی اعصابه روس   фредек
2728
باید تا روزی که بازنشتسته بشه چادر سر کنی قدیما که اینجور بود به غیر این بقیه مزایاشون خوبه الانم چو ...

چادر برا خانماشون اجباریه😢

فقط یه چیزی

من اقوام نزدیکمون سپاهی توشون زیاد هس،

ولی بر خلاف تصورم حقوقشون اصلااااا زیاد نیس.

البته این بستگی به خیلی چیزا( مثل درجه، و...) داره 

در کل منظورم اینه اون طوری هم که آدم فکر میکنه خیلیاشون زیاد پول میگیرن درست نیس

دوست ندارم همه ی زندگیم تحت الشعاع قرار بگیره، رفت و امدم پوششم، حتی عقایدم

اره دقیقا انگار زندگیت تحت کنترله

خب تو جنگ ایران و عراق عراقی هام داشتن به خاطر کشورشون میجنگیدن چرا اونوقت میگیم ایرانی ها شهید شدن ...

چون که عراق ورژیم بعثی عراق اول شروع به حمله کرد نه ایران دوست عزیز در ضمن بیشتر شهدا بسیجی بودند 

2738
فقط یه چیزی من اقوام نزدیکمون سپاهی توشون زیاد هس، ولی بر خلاف تصورم حقوقشون اصلااااا زیاد نیس. ا ...

فک میجنم حقوقش درحد معلما باشه

وا😂😂😂 چرا خب

فک کن باهزارتا ارزو ازدواج کنی یهو شهیدشه

یا مثلا من بایدچادری باشم

هی کنترل کنن زندگیمونو بیخیال شدم😁

مانتویی

به نظر من یکی هم سطح خودتون پیدا کنین ممکنه بعدا به مشکل بر بخورین قبل از اینکه به حقوقشون فکر کنید به این فکر کنید که اگه گفتن چادر میتونید؟اگه گفتن نماز حتما اول وقت میتونید؟ممکنه یه بار دوست داشته باشین مثلا ریشاشو سه تیغ بکنه؟ یا مثلا فردا ها به پسرتون گفت که باید سرسنگین بگردی و یا مثلا به دخترتون گفت لباس بلند بپوش و.. غیره میتونین کنار بیاین؟ اگه یه اسم برا بچتون خوشتون اومد و قبول نکردن چی ؟به نظرتون بعدا تو مهمونی ها می تونید اونطور باشین که میخواد و اونطور باشه که میخواید؟ اگه فردا بگه فقط تلوزیون ایران چی؟قشنگ همه جوانب رو بررسی کنید که پشیمون نشین

پسر بی اعصابه روس   фредек
خب تو جنگ ایران و عراق عراقی هام داشتن به خاطر کشورشون میجنگیدن چرا اونوقت میگیم ایرانی ها شهید شدن ...

من از جنگ بیزارم 

طرف هیچ نوع جناحی هم نیستم

ادمی که کسته میشه تو جنگ فقط یه مهره است بازی گردانها کسان دیگه هستن، اصلا هم دوست ندارم بگم به درک واصل شد چون اونم یه عشق داشته تو زندگیش، یه پدر یه مادر یه خانواده یه دنیا امید...

اما تنها دلیلی که می تونه علت این نوع برخورد با کشته های عراقی باشه این باشه که اونا متجاوز بودن و به قصد گرفتن شهرهای جنوب غربی  اومده بودن خوب مدتی هم که خرمشهر رو گرفتن

اما به نظرم این فقط در مورد دو سال اول جنگ ایران و عراق صدق می کنه شش سال باقی مونده رو ایران جنگ رو کش داد با این شعار که راه قدس از کربلا میگذره! که اینم خودش یه نوع تجاوزه و کلی جوون و نوجوون بی گناه رو به کشتن داد

2706