2737
2739

شوهرم تو یه شهر دیگه کار میکنه ،تقریبا دوماه یکبار حجامت میکنه ،بنظرتون جاهایی که حجامت میکنن معتبره یه لحظه استرس افتاده به جونم که خدایی نکرده شوهرم یوقت از اونجا ایدزی چیزی نگیره 

😘

دوماه یک بار خیلیه

باید جایی که مطمئنه و امضاء پزشک و گواهی بهداشت دارن بره

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خبره دو ماه یه بار 

باید جای معتبر بره 

حجامت ریسکش زیاده چون تیغ تماس مستقیم داره با خون 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
دوماه یک بار خیلیه باید جایی که مطمئنه و امضاء پزشک و گواهی بهداشت دارن بره

تا حالا ازش بپرسیدم که چه جور جایی میره ،شوهرم خونش غلیظه بخاطر اون تند تند میره،داشتن راجب ایدز حرف میزدن یه لحظه استرس گرفتم

😘
چه خبره دو ماه یه بار  باید جای معتبر بره  حجامت ریسکش زیاده چون تیغ تماس مستقیم داره با ...

خونش غلیظه بخاطر اون تند تند میره ،اره منم از همون ترس گرفتم که تیغ ها رو نندازن دور و برا کس دیگه مصرف کنن

😘
خونش غلیظه بخاطر اون تند تند میره ،اره منم از همون ترس گرفتم که تیغ ها رو نندازن دور و برا کس دیگه م ...

همه چیز به وجدان ادما بستگی داره 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
اره عزیزم درسته تتو و هاشور هم تیغاشون یکبار مصرفه

بگو جایی که مجوزدارن ومطمئنه برن حجامت،یاخودت شهرخودتون جای مطمئن پیداکن بفرستش اونجا بره

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
میگم بهش عزیزم درسته خون انتقال بده بهتر از حجامت باز خون بدرد میخوره

انتقال خون با حجامت فرق داره انتقال خون‌یعنی از خون تمیز ایشون از رگ خارج میکنن ولی حجامت یعنی از خون غلیظ و کثیف گرفته میشه و باعث تسفیه خودن هستش . چون خون کثیف بلاخره یجایی گیر میکنه و یه مشکلی ایجاد میکنه

2706